2737
2734

دوستان یکی از دوستام از من پول قرض گرفت یکم ماه.بعد گفت دهم بهت میدم.منم گفتم باشه من 25 قسط دارم.تا اون موقع میده دیگه

بعد ببستم شد دیدم خبری نیست بهش پیام دادم گفتم عزیزم من باید 25 قسط بدم گفت تو که میدونی من میخوام برم عروسی پولتو بدم دیگه نمیتونم لباس بخرم.

منم دوباره دلم سوخت گفتم پس من از یکی قرض میگیرم قسطمو میدم.بهش بگم کی پس بدم؟؟؟گفت بگو یکم پس میدی .منم به اون یکی دوستم که ازش پول قرض کردم گفتم یکم بهت میدم.خلاصه قسطمو دادم.

تا پنجم پولمو پس نداد اون یکی دوستمم اس داد گفت گفته بودی یکم میدم من پولمو لازم دارمو خلاصه کلی ابروم رفت

پیام دادم بهش گفتم ببین قرار بود یکم بدی من بدم بهش.الان ابروم رفت

کلی بهش برخورد که اگه میدونستم اینجوری میگی ازت قرض نمیگرفتم و فردا میدم که ابروت نره و این حرفا.خلاصه پولو داد ولی خیلی ناراحتم که اینجوری بحث بینمون پیش اومد.

بنظرتون من کار اشتباهی کردم؟؟؟

اون باید خجالت بکشه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

نه کارت خیلیم درست بوده،بخدا هر چی ملاحضه میکنی بیشتر بهت بی احترامی میکنن

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2738

پول ک قرض میدی،بعدش باید بری گدایی پول خودت از طرف

خوب کردی عزیزم،تازه مقصر اونه ک به بدقولی کرد،من بودم دیگه هیچوقت بهش پول قرض نمی دادم

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

دقسقا واسه منم پیش اومد 10 روز دوستم اومد خونه ام از شهرستان بعد گفت 2 تومن بهم میدی حال سال 88

دادم که کرابه و پول رهن بده. قرار شد یکماهه بده منم لازم دشاتم . بعد که داد با دعوا که چته و خداکنه تو موقعیت من نباشی و کلا بلاکم کرد. توی خیابونم میدید منو روشو برمیگردوند. هنوز غم کارش توی دلمه. خیلی ناراحتم کرد

برای براورده شدن حاجتم‌یک‌ صلوات مهمانم کن💜

من به ایه دین اعتقاد دارم و تو زندگیم خیلی به کارم اومده.

در مورد پول حساب کتاب دارم و از طرفم یه جوری تعهد میگیرم.که مدرک دستم باشه نتونه بزنه زیرش

شما وقتی پول به کسی میدین اولا باید شرایط خودتونو در نظر بگیرین.

مثلا 25قسط دارین الکی که نیست باید بهش بگین اگه میتونه قبلش بهتون پس بده نمیتونه عذرخواهی کنید و پولی ندین.

یه کمی واسه هرکسی یه بازه زمانیه متغیره

سلام من یک بافنده عروسک هستم.سابقه کاریم از سال ۹۷ هست.سفارش میگیرم و عروسک هامو میفروشم.از اینکار لذت میبرم و خوشحالم می‌کنه.اگر دوست دارین عروسک من با اسم (حنان) داشته باشیم.ادرس پیج اینستاگرامم و تلگرامم این هست.(dolls_hanan)
2706