2733
2739
عنوان

سر چرت و پرت دعوامون شد😐

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 34 پست

بختطد ارامش زندگیتم‌ک شده باید دربرابر بعضی چیزا فقط سکوت کنی یا بخندی.....فکرنکنم شوهرت قید خانوادشو بزنه یا اینکه بیخیال طرفداری ازشون بشه پس بهتره شماهم خانوادشو مثل خانواده خودتون بدونین و احترام بزارید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاک بر سر میمیره واسشون؟چطور وقتی خودشو با خانواده شما مقایسه میکنه ناراحت میشی(از متن معلومه)ولی اگ ...

ناراحت نميشم

اتفاقا هر دفعه منو بين خونوادمو خودش ميذاره من هميشه جورى جواب ميدم كه شوهرم واسم ارجح تره

اون خاك بر سر واسه خونوادش ميميره هم داستان داره كه برميگرده به پارسال ٤ ماه بعد ازدواجمون بخاطر خونوادش يه بلاهايى سر من آورد كه تا پاى طلاق رفتيم ولى برگشتم كه يه فرصت بدم بهش

اما الانم با خونوادش شوخى ام كنم ديوونه ميشه

كلا من آدم تيكه بنداز و منظوردار حرف بزن نيستم

ولى شوخى و معمولى اسم خونوادش مياد نميدونه چيكار كنه

خب خانومی وقتی شوهرت میبینه تو بخاطر اون به خانوادش احترام‌نمیزاری نباید ازش توقع طرفداری داشته باشی

اتفاقا خيلى احترام ميذارم 

خيلى چيزها هست كه واسه قبله و اينجا مجال گفتن نيست ولى حساسيتش تا اين حد واسم قابل درك نيست،

حرفم بد بود خيلى؟

2731
عقده ايه خصوصا راجع ب خونوادش  عمرا آشتى نكنه

ولش كن بجهنم بيچاره شوهر من يبار بهش گفتم مثل مامانت ميموني🤦🏻‍♀️😅ناراحت سد قهر كرد ولي فرداش زنگ زد ك مثلا قهر نباشيم طفلكااا

اسمم كبري نيييييس😅اينجا مثل كارنامه اعماله هرچي مينويسي پاك نميشه😅
2738
نه عزیزم حرفت بد نبوده اینجور ک تو تعریف میکنی فکرکنم توی بد شرایطی هستی

روزاى بدم گذشته

ديگه خوب شديم باهم ولى كلا من اصلا توى دعوا و بحث اسم خونوادشو نميارم چون بيارم قيامت ميكنه

ببين الان سر اين حرف از جاش بلند شد رفته تو سالن نشسته سيگار ميكشه 

قبلنا دعواهامون سر همين بالا ميگرفت هر چى بهم ميگفت من ميگفتم برگرده به خودتو خونوادت ولى الان ديگه كلا اسمى از خونواده نميبرم واسه همين اوكى شديم اين اولين بار بود بعد يك سال اسم خونوادشو آوردم 

بنظرم میگفتی خودتو اسکول کن به خودش یه کلمه میگفتی...بحثه خانواده رو دیگه پیش نکش..به اونم یاد بده راجبه خانوادت اصلا حرفی نزنه..چند بار بهش تذکر بدی یاد میگیره

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤
اره میگفتی اسکول خودتی ب خودش فحش بده خانوادشو نکش وسط دوبار بهت چیزی نمیگه بارسوم ی حرفی میزنه حرمت ...

از دهنم در رفت

چون اون چند روز بود همش تو هر چيزى خودشو با خونواده من مقايسه ميكرد منم يهو اسم خونوادش اومد دهنم

بنظرم میگفتی خودتو اسکول کن به خودش یه کلمه میگفتی...بحثه خانواده رو دیگه پیش نکش..به اونم یاد بده ر ...

آره راست ميگى  ولى خب اصلا حالت شوخى خنده بود واقعا قصد بى احترامى نداشتم