2737
2739
عنوان

فکر بد نکنید منم آدمم اگه میخای کنایه بزنی نیا!

| مشاهده متن کامل بحث + 1453 بازدید | 120 پست
روزی یه پاکت بعد اون دود تو خونه هست یا نه.من که م یکم شیروان رو بد بو و آلوده میکنه.یا تو دوره جنی ...

گلم من پيش دخترم كه سيگار نميكشم وايميسم كنار پنجره أما شوهرم پيشش ميكشه كه همشم سر اين قضيه باهاش دعوا دارم گلم ميگن سيگار تو بارداري ممكنه ريه و قلب بچرو خراب كنه أما دكتر سنجعلي كه خيلي دكتر خوبي هم هست گفت ملكه بند ناف دود سيگارو دفع ميكنه و به جنين نميرسه يه سري دكترا اينجوري ميگن كه طرف سيگارشو ترك كنه من تو بارداري مصرف كردم الانم خداروشكر قلب و ريه دخترمم سالمه سالمه تا خدا نخواد هيچي نميشه

عذر میخوام لطفا ناراحت نشین از حرفم ... اما جنس سیگار کشیدن شما بیشتر یه وابستگیه که از ژستش خوشتون ...

نیکوتینش بیشتر... ژستش نه چون اواخر هر بار ک میکشیدم با تنفر نگاه میکردم به سیگار

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با کشیدن تو کنار نمیزاره اصلا مث همسر من ک کنار نزاشت اینکه میگن درد آدمو تسکین میده یجور تلقینه

امیدوارم بتونی ترک کنی توکه ۷ ماه دووم اوردی حیفه دوباره شروع نکن 

خدایا خودت کمکم کن 
امیدوارم بتونی ترک کنی توکه ۷ ماه دووم اوردی حیفه دوباره شروع نکن 

خداکنه موفق شم فکرمو مشغول چیز دیگه کنم

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2731
پس فراموشش کن به این فکر کن که دخترت در آینده اگر بفهمه مادرش سیگاریه اونم دلش میشکنه و ممکن اون هم ...

خداکنه اونایی ک تجربه نکردن مخصوصا خانما هیچوقت تجربه نکنن

مگه شرایط خاصی داره ؟ ترکش سخته ؟ 

اگر خودش بخواد اصلا سخت نیست  فقط گاهی هوس میاد سراغش که اونم یاد مضراتش که بیوفته یادش میره

👑♥️🌺♥️🌺♥️فقط خدا  🌺👑💗💗💗💓♥️♥️♥️♥️😘
کاش هیچوقت تجربه نمیکردم این هفت ماه نکشیدم حس خوبی داشتم نمیدونم چه مرگم شده از دیشب

اسپند خوراکی بخور میلشو میبزه 

به بودن ها دیر عادت کن و به نبودن ها زود!آدم ها،نبودن را بهتر بلدند
اسپند خوراکی بخور میلشو میبزه 

جدی؟؟؟؟؟؟؟ نمیدونستم خیلیییی ممنونم عزیزم🌹🌹🌹🌹

2738
اگر خودش بخواد اصلا سخت نیست  فقط گاهی هوس میاد سراغش که اونم یاد مضراتش که بیوفته یادش میره

براش مهم نیست اصلا میکشه قبلا خیلی کم بود ولی یکساله که زیاد میکشه😔

خدایا خودت کمکم کن 
نیکوتینش بیشتر... ژستش نه چون اواخر هر بار ک میکشیدم با تنفر نگاه میکردم به سیگار

برای خودتون یه انگیزه قوی پیدا کنین ... من هم ازتون خواهش میکنم قدر سلامتیتون رو بدونین و این بدنی که امانتی هست پیشتون رو ازش مراقبت کنین ... چون روزی باید جوابگو باشین . نیروی جوانی الان براتون مقاومت به وجود آورده نگذارین بعد از سالها عمر بابرکت شرمنده زندگانی باشین که جوونیتون رو توش گم کردین .

گلم من پيش دخترم كه سيگار نميكشم وايميسم كنار پنجره أما شوهرم پيشش ميكشه كه همشم سر اين قضيه با ...

ولی مامان من سیگار میکشید زمانی که ما تو شکمش بودیم بلا اثتسنا هممون مشکل قلب و ریه و ضعف بدنی داریم اکثرا هم آلوده به سیگارو قلیون هستن خواهر برادرام ، تاثیرش رو جنین زیاده منم خودم مدتی سبگار میکشیدم ولی ترک کردم 

👑♥️🌺♥️🌺♥️فقط خدا  🌺👑💗💗💗💓♥️♥️♥️♥️😘
2706