2737
2739
عنوان

برم یا بمونم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 29 پست

عزیزم خودت یعنی هیچ کاری نکردی که دو تا مرد رو در حد عربده کشییدن عصبانی کردی؟

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
آره  

خب پس واسه چی بچه دار شدی ازش که حالا با یه بچه دوماهه فکر طلاق افتادی..تو مسئولی در برابر موجودی که تو بدترین شرایط بدنیا آوردیش..برو مشاوره زندگیتو از اول بساز

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه میدونید این وضعتونه بچه میخواستی چکار خواهر من چرا این چیزارو درک نمیکنید وقتی میبینی هیچ زندگی ...

من نمیخواستم ناخواسته باردار شدم 

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌
عزیزم خودت یعنی هیچ کاری نکردی که دو تا مرد رو در حد عربده کشییدن عصبانی کردی؟

هر کاری بکنم 

اون نباید عربده بکشه 

ابرو تو در همسایه واسم نزاشته 

2728
هر کاری بکنم  اون نباید عربده بکشه  ابرو تو در همسایه واسم نزاشته

به نظرم برید مشاوره دو نفره، به خاطر بچتون، اون حقش این جوری زندگی کردن با تنش نیست گناه داره

گر مرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عقبی... چون تو دارم همه دارم دگرم هیچ نباید... 🥰😍

دعوا سر چی بوده

واکنش ها متفاوته

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738

من که با طرفم هنوز ازدواج نکردم و معلوم نیس باهم ازدواج کنیم یا نکنیم ولی نمیتونم به جدایی فکر کنم؛ شما که شوهرته باید ببینی مشکل کجاست؟ اگه اعصابش روحش مشکل داره دکتر برید رفع بشه؛ زندگی که به همین راحتی بهم نمیریزند؛ اگه اصلا نقاط مثبت نداره اونوقت حالا میشه یه جیزی  گفت

نه عزیزم تو نمی تونی هر کاری بکنی بعد توقع داشته باشی طرفت هم ساکت بمونه و هیچی نگه، مخصوصا چون آدم عصبی ای هم هست، باید خیلی مراعات کنی و کوتاه بیای برای زندگیت

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
سره چی دعواتون شد ؟

سرما خورده بود 

گفتم بزا من با قاشق برات غذا بکشم 

میگه تو با احترام به من نگفتی 

بابای من خیلی بداخلاقه وهمچنین شوهرگ ولی نه به شدت بابام،بیچاره مامانم ۵۰سالشه هرکی میبینه فکرمیکنه شصت وخورده ای سنشه،ولی داداشامو دایی هام ویکی ازعموهام خوش اخلاق وباحوصله ان،شوهرخودم ن اخلاق داره ن قیافه ن پول برای فراراز اخلاقای غیرقابل تحمل بابام ازچاله دراومدم افتادم تو چاه

اره بچه دوماهه 😢😢

دو تا راه داری.

طلاق که نمیگیری.میگیری؟

یا اینکه بگی بزرگترها باهاش صحبت کنن بره مشاور و به اعصابش مسلط بشه و قول بده زندگی رو واست جهنم نکنه

یا اینکه کلا سر به سرش نذاری و کاری بهش نداشته باشی و هرچی گفت بگی باشه تا صداش در نیاد

دو تا راه داری. طلاق که نمیگیری.میگیری؟ یا اینکه بگی بزرگترها باهاش صحبت کنن بره مشاور و به اعصابش ...

همه راهها رو رفتم

ب خاطر بچتم ک شده تحمل کن .اینم بگم ما جای تو نیستیم نمی‌بینیم ک چ عذابی میکشی ک بخای ب حرفمون گوش بدی .دیدی تحملش سختته برو.ولی انشالله ک همه چی درست میشه

مرداد ماه عضو شدم ولی چن روزه اسم کاربری انتخاب کردم