2733
2739
عنوان

بارداری

182 بازدید | 20 پست

سلام خانوما ببخشید این وقت شب این تاپیکو زدم

من نزدیکه ۳ ساله عروسی کردم الان ۲ ماهه تو اقدامم،ماه اول ۴ روز قبل پریودم ۲ بار اقدام داشتم بعد قرار بود ۱۳ دی پریود بشم نشدم ۱۶ دی شدم باز دوباره بعد از اتمام پریودم مرتب اقدام داشتم قرار بود ۱۶ بهمن پریود بشم ۴ روز انداختم جلو و ۱۲ بهمن پریود شدم،دوباره اقدام داشتم الان ۴ روزه پهلوهام و دلم خیلی نیش میزنن سینه هامم نیش میزنه ۵ روز پیش یه بی بی چک زدم یه خط خیییلی کمرنگ افتاد که بعد چند ساعت دیدم صورتی شده،،یدونم دو روز پیش زدم اولش باز یه هاله که تو نور معلوم میشد افتاد ولی یکم بعد رفت الان ۱۲ اسفند موعدمه یه کمر دردهای خفیفی هم دارم ممکنه باردار باشم؟؟؟؟؟

دختر نازم ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۹ میاد بغلمون😍👨‍👩‍👧❤🍃🎀🎉
احتمالش هست عزيزم  بزار موعدت بگذره برو ازمايش بده چون ازمايش دقيق تره  انشالله ک باردار ...

عه خیلی دوس دارم مثبت باشه همین الانم سینه هام دوتاشم نیش میزنن

مرسی گلم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فردا صبح اولین ادرارت بی بی بزن ان شا الله بارداری

الان بی بی ندارم که صبح بزنم

منتظر نمونم وقتم بگذره؟

ایشالا هستی ولی واس من اصلا به علائم نبود بزار موعدت گذشت برو ازمایش

عههه اهااا اره دیگه هر کی یطوره

اوهوم منتظرم فقط این چند روز بگذره

2740
اره مثلا دوستم سر هر دو بارداری موعد پرید کمر درد شدید گرفت..

اره خیلیارو شنیدم اینجورین مال منم خیییلی خفیف و کمه هر۰ند ساعت ۱ دقیقه شاید بکشه بعد ول میکنه

بچه ها سلام

من پارسال خارج از رحم شدم وبعدش هزارتا مشکل پیدا کردم که حالا در موردش صحبت نمبکنم

الان نه ماهه تو اقدامم

این ماه پنج روز که پریودم عقب افتاد بی بی چک زدم سه دیقه وایسادم دیدم مثبت نشد رفتم‌حموم برگشتم دیدم مثبته رفتم آزمایش دادم گفتن مشکوک عدد بتا ده بود

دو روز بعدش پریود شدم ولی ترسیدم اون‌خون پریودی نباشه وبازم خارج از رحم باشم به خاطر همین یه هفته بعد آزمایش قبلیم  یعنی دیروز تو پریودیم دوباره آزماش دادم بازم مشکوک هست شده عددش هفده

من میگم شاید اثر آمپولhcgهست که ۲۸ روز پیش زدم

شما چی فکر میکنید؟

2706