2737
2734

الان چندتا تاپیک دیدم  که حواسشون نبوده  بچه الکل خورده یا زده به بدنش و..... حتتتتماً این محلولهارو یه جایی بذارید که بچه ها دسترسی نداشته باشن.

تو این وضعیت خدای نکرده یه مشکل دیگه اضافه نشه.

یه کم استرس رو کم کنیم، حواسمون باشه چیکار میکنیم،  یه لحظه هم غفلت نکنید، حتی یک لحظه🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خانما وقتی با اب و وایتکس ضدعفونی درست یم و به سطوح مختلف میزنیم، بعدش باید با پارچه نمدار پاک کنیم ...

من الان یه جایی خوندم  با پارچه به حالت رفت و برگشت  پاک کنیم.

ضدعفونی میشه.

حتی با الکل بخوای ضدعفونی کنی باید پاک کنی.

مخصوص برای دست نه،  ولی همسرم از بیرون میاد  ازمحلول آب والکل سفید یه کم اسپری میکنم رو دس ...

👍👍👍👍

تا دیروز داشتی چسناله میکردی بخدامیگفتی جونمو بگیر،امروز دنبال ماسکی میترسی بمیری.گوگولی موگولی  
راستی اون که با آلوئرا گفته بودن  واسه دست عالی میشه، به پوست هم آسیب نمیزنه.

همون رو یادم رفته ژل الورا بود اب و الکل؟

تا دیروز داشتی چسناله میکردی بخدامیگفتی جونمو بگیر،امروز دنبال ماسکی میترسی بمیری.گوگولی موگولی  
من الان یه جایی خوندم  با پارچه به حالت رفت و برگشت  پاک کنیم. ضدعفونی میشه. حتی با الکل ...

با رچه وایتکسی؟

دیگه نمیخواد بعدش با پارچه نمدار وایتکس‌ها رو از بین ببریم؟ یا بزاریم خودش خشک میشه و نیازی نیست؟

2706