2733
2739
عنوان

من یه بدبختم

206 بازدید | 13 پست

از خانوادم فرسخ ها دورم نه دوستی دارم نه آشنایی نه کسی خانوادمو ۴ ماه یه بار میبینم 

شوهرمم کلا اخلاقش نسبت به گذشته عوض شده ینی اولا و تو نامزدی خیلی خیلی مهربون بود ولی الان دیگ اینجور نیس 

از وقتی کرونا هم اومده تمرگیدم تو خونه حداقل هفته ای یه بار برا خرید بیرون میرفتیم 

شوهرمم رفتارش مشکوک شده 

کلا همه چی برعکس شده چقد من تنهام 

😭😭😭😭

اولا تا یکم ناراحت میشدم از دلم درمیاورد اما دیگ الان اصلن براش مهم نیس 

خیلی بی احساسه کلا مثلن چن روز پیشا حالم بد بود یکم ظرفاموند اصلن نمیپرسید که تو چته؟فقط گف خونرو مرتب کن 

مامانم که زنگ میزنه احوالمو میپرسه همش از شوهرم تعریف میکنم میگم غصه نخوره دعوامونم میشه تا حالا به کسی نگفتم کسیم ندارم که بش بگم 

انقد که بدی هاشو نگفتم همه فکر میکنن فرشته اس شوهرم 😭😓

قدر خانواده هاتونو بدونید قدر شوهرای خوبتون هم بدونید ببخشید اگ حالتونو بد کردم دلم خیلی گرفته بود 

برای سلامتی آقا امام زمان صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله خوب شه عزیزم،،دعات میکنم،ولی هیچ وقت ناامید نباش،درستش کن خودت

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
2731

منم یکی عین توام ،شوهرم خوبه تا زمانی ک مادرش نیومده بالا، تو ی ساختمونیم ،همیشه تو کارخونه کمک میکرد اینقدر مادر و خواهرش گفتن تا کمک ک بماند زندگیمم داره سرد و سردتر میشه

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
2738
منم یکی عین توام ،شوهرم خوبه تا زمانی ک مادرش نیومده بالا، تو ی ساختمونیم ،همیشه تو کارخونه کمک میکر ...

سلام مهربونم الان اگر ی کار کوچیک خونه انجام داد تعریف کن گاهی که حالتون خوب جای گفتنش هست بگو قبلا بیشتر کمک میکرده واقعا احساس میکردی براش مهمی شاید اون کارو خودت میتونستی انجام بدی ولی وقتی اون انجام میداده کلی خوشحال میشدی و از مهربونیش انرژی میگرفتی و میفهمیدی چ کوهی پشتته (هیچ وقت ذره ای اشاره نکن که مادرش باعث شده کاری نکنه و........چون اولا گارد میگیره  بعد میخواد نشون بده گفته اوک روش تاثیری نداره کلا نیجه درستی نداره)     از طرفی اگر مادرشوهرو اومد وداشت کار میکرد قبل از اینکه اوک شروع کنه بگو واقعا واسه تربیت همچین پسری ازش ممنونی بگو تو دینمون خیلی توصیه شده مرد به زنش کمک کنه و تو افتخار میکنی که مادرشوهرت تو تربیت پسرش با همچین نکاتی توجه کرده و از تربیتش جلو دوست و.....تعریف میکنی

💙💚💛❤💙💚💛❤

سلام مهربونم الان اگر ی کار کوچیک خونه انجام داد تعریف کن گاهی که حالتون خوب جای گفتنش هست بگو قبلا ...

سلام عزیزم، مادرشوهر من خیلی مغرور و خودخواهه، همسرم هم دهن بین ، اگه بگم ممنون ک بهش یاد دادین کمک کنه،همونجا برمیگرده میگه ن اصلا من خوشم نمیاد کار کنه، مگه بچم چقدر جون داره ،پا میشه ازش میگیره خودش انجام میده، وقتی تنهاییم گله میکنم همسرم کمکش بیشتر میشه ولی تا مامانش میاد یا اون میره پایین باز اخلاقش عوض میشه😑

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
سلام عزیزم، مادرشوهر من خیلی مغرور و خودخواهه، همسرم هم دهن بین ، اگه بگم ممنون ک بهش یاد دادین کمک ...

آهان با ذکر ودعا (اصلا منظورم از دعاهای....نیست )  جلو برو مثلا آیه های زبون بند هست جستجو کن مثل صم بکم... وقتی مادر شوهرت اومد چیزی نتونه بگه و محبت برای شوهرت بخون