2733
2739
عنوان

بگم یا نه؟

171 بازدید | 17 پست

چقدر خوبه این جا هست تا آدم درد ودل هاش رو بنویسه.. 

شما بودید به یک پسری که به شدت عاشقش هستین اعتراف میکردین؟؟؟ من از بچگی عاشق فامیلمون بودم و هستم و بخاطر فراموش کردنش نزدیک بود به یک خواستگار بدون فرهنگ و اخلاق که توی تا پیک های قبلی گفتم جواب مثبت بدم

واقعا کارم به جایی رسیده که میخوام اعتراف کنم هر چند که میدونم پیش قدم شدن دختر شاید بد باشه.. همش هم توسرم اینه که اون با این قیافه و مدرک و تیپ و اندام ممکن چون تهران هم زتدگی  میکنه دوست دختر داشته باشه؟ اصلا بعضی موقع ها میگم چرا اینقدر خودخوری  میکنم من که خیلی م عمولیم.. 

بنظرتون بگم؟ 

چرا ما ازین فامیلا نداریم  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه مستقیم نگو. پیج اینستا داره؟ فالوش کن و پیام بده. در حد سلام و احوال پرسی

اگه بخوادت تا تهش میره. اگرم نخوادت ادامه نمیده و سرد برخورد می کنه.

معمولا اعتراف شما رو از چشم طرف می اندازه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

این که دختر اعتراف کنه خیلیم خوبه ولی توی در و همسایه و توی فامیل هیچ وقت این کارو نکن.چون صداش در بیاد هزار تا حرفای عجیب پشتت در میاد.مامانم همش میگف با هر کی دوس میشی فقط با همسایع و فامیل دوس نشو

2738
خیلی میترسم اصلا فک می کنم دست ام یخ میزنه

منم می ترسیدم.... خیییلی

فامیلمونم بود

تا به حال جز سلام خداحافظ چیزی با هم نگفته بودیم.

همین کاری ک بهت گفتمو کردم

الان کنارم خوابه🤭🤭🤭 الهی که برسی بهش عزیزم. اگه بخوادت تا یه نشونه ببینه، سفت می چسبه بهت.

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
اگه عاشق فامیل شدیم چی پس

فقط چراغ سبز نشون بده.بهش مستقیم نگو.یه شیطنتایی کن یه نقشه هایی بریز که اون عاشقت شه.اون بگه.وگرنه مستقیم نگو.

اگه فامیل نبود میگفتم برو بهش بگو ولی خب ممکنه قضیه رو همه بفهمن اون وقت میشه بحثه ابرو

منم می ترسیدم.... خیییلی فامیلمونم بود تا به حال جز سلام خداحافظ چیزی با هم نگفته بودیم. همین کار ...

واقعا شرایط منم مثل تو آخه یخورده جذبه داره میترسم نتوانم ادامه بدم تو حرف زدن تو چی گفتی اول بهش

فقط چراغ سبز نشون بده.بهش مستقیم نگو.یه شیطنتایی کن یه نقشه هایی بریز که اون عاشقت شه.اون بگه.وگرنه ...

خیلی نشون دادم اصل جلوی اون نمیدونم چرا اینقدر گاف میدم😑اونم خیلی بهم نگاه میکنه ولی کلا خیلی حرف نمیز نه 

بنظرتون میتونم یخورده باعث شم حسادت کنه؟ 

واقعا شرایط منم مثل تو آخه یخورده جذبه داره میترسم نتوانم ادامه بدم تو حرف زدن تو چی گفتی اول بهش

من فقط بهش گفتم سلام ، حالتون خوبه پسرخاله😊 اونم دیگه جواب دادو ول نکرد😂😂😂 تا چند روز بعدش ک پیشنهاد داد بریم تلگرام حرف بزنیم

رفتیم تلگرام. بعد به هم زنگ زدیم و .... بعد یک ماهم اومدن خاستگاری.

عشقمون دو طرفه بودولی از هم خبر نداشتیم.

فامیل بودن خوبیش اینه ک می تونی به بهونه ی احوال پرسی بری دایرکت.

و اگه سلام و احوال پرسی کنی عادی جواب بده، برات بد نمیشه، یهو حستو نگفتی ک بعدش ضایع بشی.

2706