2737
2734
عنوان

بلدرچین کبابی

1977 بازدید | 33 پست

تو چی میخوابونید که خوشمزه بشن؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ما با پیاز و زعفران و نمک فلفل ویشب نم میکنیم

انقده خوشمزه شده بووووود  

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
مزه اش چطوره؟ تا حالا نخوردم

اوهههه یبار بخوری دیگه مرغ نمیخوری  

به لذیذی اردکه و رنگش از اردک بهتره،سفتیشم از بوقلمون کمتره

یبار امتحان کن

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
پسرم عاشق بلدرچین و تخمشه ،،ولی اینکه چیزی نداره چجوری کباب میکنید

اتفاقا من قبلا تو رستوران خوردم خیلی خوشمزه و سیرکنندس

بعد توصیه هم شده

والا من از مرغ خسته شدم میحوام دیگه فقط بلدرچین بخورم

قیمتشم خیلی مناسبه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2706