2733
2734
پس چرا بعضیا میگن پودر خوبه🤔

پودر سفيدك ميزاره

بعد اينو بمن خدمات پس از فروش گفت

البته خودمم از پودر استفاده كردم راضي نبودم 

ديگه ريختم باهاش سرويسارو شستم

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
پس چرا بعضیا میگن پودر خوبه🤔

ببین کلا به نظرم وقت خرید نگاه کن ببین برنامه های شستشوش چیه مثلا خواهرم کنوود داره زیر دو ساعت نداره برنامه شستشو به غیر از ۱۵دقیقه که به قول شما میوه شور هست ،واینکه برنامه برای یک طبقه شستشو داره یا نه من خودم چون دوست ندارم دو روز صبر کنم ماشین پر شه هر روز برنامه یک دوم رو استفاده میکنم که فقط طبقه بالا رو میشوره 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه قیمته چنتاییه از نظر قیمت به صرفه هست

من ٣ سالع دارم

٣ سال پيش ٩٠ تايي فينيش گرفتم ١١٠ تومن

الان فكر كنم ١٨٠ تومن باشه

دونه اي هم ميفروشن

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
ببین کلا به نظرم وقت خرید نگاه کن ببین برنامه های شستشوش چیه مثلا خواهرم کنوود داره زیر دو ساعت ندار ...

اره خب اونجوری که خیلی سخته بخوای پره پرش کنی بعد بشوری

🌷
2728
من ٣ سالع دارم ٣ سال پيش ٩٠ تايي فينيش گرفتم ١١٠ تومن الان فكر كنم ١٨٠ تومن باشه دونه اي هم ميفرو ...

۳ ساله ۹۰ تایی گرفتی هنوز تموم نشده؟ مگه هردفعه یدونه نمیندازی چجوری تموم نشده

🌷
من ٣ سالع دارم ٣ سال پيش ٩٠ تايي فينيش گرفتم ١١٠ تومن الان فكر كنم ١٨٠ تومن باشه دونه اي هم ميفرو ...

چیزی و مایعی ک از نظر قیمت ب صرفه تر باش نمی شناسی عزیزم؟چون وای مصرف روزانه میخوام

2738

سه ساله ال جی دارم یه برنامه ای داره که آخر برنامه بدون آب هست  و مواد آلرژی زا یا باکتریها رو ازبین می بره فک کنم منظورت همین برنامه هست.وقتایی که قرص مناسب فروشگاه نداره.پودر ناتار می گیرم خوب تمیز وبراق میکنه.ولی قرص همین مارک یه مقدار کدر می کنه ظرف رو.کلا  وسیله ی خوبیه 

چیزی و مایعی ک از نظر قیمت ب صرفه تر باش نمی شناسی عزیزم؟چون وای مصرف روزانه میخوام

پودر پریل به صرفه ست پودرش فکر کنم ۳۷تومن باشه نمک ۲۰و جلا دهنده هم ۲۰که روهم میشه ۸۰فکر کنم برا مصرف ۳ماه کافیباشه

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

بخار شوی فقط به درد ظرف های خیلییییی چرب و کثیف میخوره که تمیز و براق میشوره 

اگه بخار شوی نداشته باشه وقتی ظرف مونده یا خیلی چرب و کثیف بندازی آنچنان تمیز و عالی نمیشوره 

مال ال‌جی 14 نفره است بی نهایت راضی ام واقعا چيز فوق العاده ای..... تونستی ال‌جی بخر استارتر 

صدای خر و پف شوهرم دیونم کرده
2706