2737
2739
عنوان

بدویید بیاین یه چیز خوب

308 بازدید | 20 پست

عزیز و همراهان خوب*⚘⚘⚘

میخوایم یه کمپین عالی راه بندازیم😍

الان حدود600 نفر مهربانوان ایرانی  عضو داریم ،  پس بیایید با هم یه کار بزرگ و قشنگ کنیم و دوستانمون رو هم دعوت کنیم به کمپین فرستادن انرژی مثبت به کائنات🌈☀

ببنید دوستان *قانون انتظار* میگه :

*منتظر هر چی باشی وارد زندگیت میشه*

از امروز  به مدت ده روز مرتب  تجسم میکنیم به یاری خداوند

در روز *هفدهم اسفند* کرونا رو شکست دادیم و توی خیابانها جشن شادی گرفتیم و به استقبال نوروز و بهار میرویم .

تصور کنید شهر مثل همیشه پر از شلوغی و ترافیک و چهره های خندانی هست که پیروز از یه میدان مبارزه برگشته اند 😊

همه خوشحال ، سر افراز ، پر از حال خوب و انرژی عالی و مثبت.🤩

باور کنید ما از روح خداوندیم و قدرت خلق داریم و هیچ نیرویی نمیتونه جلوی انرژی های مثبت بایسته . یقین داشته باشید انرژی منفی قدرتش به مراتب کمتره💖

🤍💜 پس هر روز این تصویر و تجسم کنید تا ده روز 💜🤍

لطفا برای دوستانتون بفرستید و اونا رو دعوت کنید به این کمپین انرژی مثبت برای شکست کرونا 👻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

حالا کرونا نباشه گرونی هست مردن هست کشته شدن هست 

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)

منم هستم

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2738
حالا کرونا نباشه گرونی هست مردن هست کشته شدن هست 

از داشته هات لذت ببره که اینکه میگی درست از خودت بپرس ایاخداتاالان محتاجت گذاشته گشنت گذاشته شکرکن از ماگرفتارترم هستن خداروشکر تنمون سالمه

به نظر من هرچی بخوای میتونی جذب کنی من خودم سه تاجذب کردم 

جدی عزیزم چه خوب.من میخوام کسی ک دوستش دارم رو جذب کنم البته الان باهاشم ولی مدتیه بخاطر ی سری مسائل ازم دلخوره وناراحت بنظرتون میتونم جذبش کنم که دوباره باهام خوب بشه و پاپیش بذاره واسه ازدواج ؟ببخشین طولانی شد 

از داشته هات لذت ببره که اینکه میگی درست از خودت بپرس ایاخداتاالان محتاجت گذاشته گشنت گذاشته شکرکن ا ...

انشاءا...همه به آرزوهاشون برسند خداراشکر❤❤❤

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)
2706