2737
2734
عنوان

دعوا با شوهرم همین الان

| مشاهده متن کامل بحث + 1762 بازدید | 84 پست
توهم دعوا کردی؟ 

اره ولی شدید نبود پسرم ی حرف بدی زد من خندیدم حرفشو تکرار کردم گفت چرا جلوی خواهرم ک مجرده این حرفو تکرار کردی گفتم حالا نکه خواهرت چشم وگوش بستس😅دیگ هیچی دعوا شروع شد😂

ی دفه ایرادی نداره ب نظرم لازمه

یه بار انجام بدی هی تکرار میکنی،اونم یاد میگیره

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کلا در مورد مادرش و رفتن به خونه مادرش حتی اگه با آرامش بگم فحش میده  بعدشم یعنی نمیدونه ۵ ساع ...

فحش میده؟! چه بی ادب! خب ببرینش پیش مشاور اگه بددهنی میکنه 

خب الان چی عاید شما میشه ازینکه در مورد ناراحتی هاتون سکوت کنید بعد یجا اینجوری بزنه بالا و دعوا کنیدو بندازینش بیرون؟؟ یعنی این باعث میشه زندگیتون بهتر بشه؟؟ مشکلتون حل میشه؟؟ 

شوهرمنم ک باکوچیکترین کاربیرون میندازمش جیکشم درنمیاد😂بعدنصف شب دلم میسوزه میارمش تو

من قبلا دلم می سوخت ولی الان نه حتی نگاهم نمیکنم ببینم کجا رفته خوابیده

2738
واسه این که اصلا ناراحتی من براش مهم نیس..واسه بی تفاوتی هاش..بی شعوری هاش..بی عرضه گی هاش..واسه این ...

همه ی اینایی که میگی فکر کنم همش تقصیر شوهرت نیستا،تو این مملکت اکثر مردا شرمنده زن و بچشونن

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
فحش میده؟! چه بی ادب! خب ببرینش پیش مشاور اگه بددهنی میکنه  خب الان چی عاید شما میشه ازینکه در ...

بردمش مشاوره چندین جلسه ولی فایده نداره زیاد البته یکم عوض شده ها ولی خیلی کار داره فعلا 

خب هیچی عایدم نمیشه فقط حرصمو خالی کردم

من همیشه کارم سکوته ولی اینبارنشد البته حرفی درمورد رفتن به خونه مادرش نزد ما  فقط محلش نزاشتم ...

تا نگی دلیل ناراحتی تو نمیفهمه و تکرار میکنه

وقتی آروم شد اوضاع بگو

همه ی اینایی که میگی فکر کنم همش تقصیر شوهرت نیستا،تو این مملکت اکثر مردا شرمنده زن و بچشونن

شوهر من یه کم محض خر کردن منم شده خودش رو ناراحت و شرمنده از کارهاش نشون نمیده! این بیشتر ناراحتم میکنه

2706