2733
2739
عنوان

عصر جدید شروع شد کانال ۳

297 بازدید | 13 پست

اونایی که میپرسیدن 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوز مراحل مقدماتی هست یا کلا مسابقش شروع شده؟

مرحله انتخاب برای مسابقه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2728

مرسی مهربون

😕😕شب خوابیدم صب پاشدم دیدم ترکیدم .همینقدر ناجوانمردانه😐😐                                                   از وقتی رفتی هر یک دقیقش60 ثانیهمیگذره😭😭😭                                                     تلخ ترین جمله بازی های کودکی :  تو نخودی باش،لامصب قدرت تخریبش از بمب هیوریشیما بیشتربود😐😐😐 
2738
هر شب پخش میشه یا نه؟؟؟

فکر کنم آره هر شبه

مرحله انتخاب برای مسابقه

ممنون بابت اطلاعت 

چه بد با مدیری یکی شد

تکرارش چه ساعتی فردا

دوستان گلم زندگی تون سرشار از امید و توکل .امید وتوکل مون به لطف و رحمت خداوند متعال باشه . در طی مسیر صبرو شکیبایی داشته باشیم. اغاز هر روز لحظه ها و ثانیه های زندگی مون درود برمحمد وال محمد باشه. ذکر صلوات رو در هیچ شرایطی فراموش نکنیم . اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 
چه ساعاتی کیا نشون میده؟ 

هر شب ده و نیم

ممنون بابت اطلاعت  چه بد با مدیری یکی شد تکرارش چه ساعتی فردا

نمی‌دونم والله .