2733
2734
جنسیت بچه اتون چیه؟ 

ببین از رو ضربان مخصوصا اولاش نمیشه جنسیتوحدس بزنی

من سونوقلب۱۲۰بود ان تی شد۱۵۸ انومالی شد۱۴۱ پسره بچم از تیکرم پیداس ک

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
ببین از رو ضربان مخصوصا اولاش نمیشه جنسیتوحدس بزنی من سونوقلب۱۲۰بود ان تی شد۱۵۸ انومالی شد۱۴۱ پسره ...

به سلامت بغلش بگیری گلم اصلا به تیکر توجه نکردم حقیقت  

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخرین سونو همینه برای تعیین نوع زایمان

وزن‌نی‌نی شماچندبود چندهفته رفتین سونو؟من ده کیلواضافه کردم فقط شکمم اضافه شده اندامم مثه قبله ممکنه پسرم درشت باشه؟

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
وزن‌نی‌نی شماچندبود چندهفته رفتین سونو؟من ده کیلواضافه کردم فقط شکمم اضافه شده اندامم مثه قبله ممکنه ...

عزیزم من دخترم دنیا اومدنی چهار کیلو بود توی 30 هفته 3 کیلو بود 

این دومی هم که اولش هستم هفت هفته 

فعلا هم که لک بینی دارم تا ببینم خدا چی میخواد

2742
عزیزم من دخترم دنیا اومدنی چهار کیلو بود توی 30 هفته 3 کیلو بود  این دومی هم که اولش هستم هفت ...

شکمت فقط بزرگ شد یا اندامتم چاق شد

شکمت فقط بزرگ شد یا اندامتم چاق شد

من خودم یکم تپلی بودم بخاطر همین نه زیاد معلوم بود شکمم بزرگ شده نه اینکه معلوم بود چاق شدم ولی تا 40 هفته نزدیک 20 کیلو اضاف کردم 

شما وضعیت ویار تون چطوره؟ 

من خودم یکم تپلی بودم بخاطر همین نه زیاد معلوم بود شکمم بزرگ شده نه اینکه معلوم بود چاق شدم ولی تا 4 ...

من ازبارداری چیزی نفهمیدم راحت بود فقط جدیدا گاهی نفس تنگی تپش قلب دارم ویاراصلانداشتم تاالان۱۰کیلواضافه کردم 

2740
من خودم یکم تپلی بودم بخاطر همین نه زیاد معلوم بود شکمم بزرگ شده نه اینکه معلوم بود چاق شدم ولی تا 4 ...

۴۰هفته زایمان کردی؟ان تی زایمانموزده۲۸اردیبهشت انوزده۱خرداد سونوقلب۴خرداد گیج شدم کدوم درسته

من ازبارداری چیزی نفهمیدم راحت بود فقط جدیدا گاهی نفس تنگی تپش قلب دارم ویاراصلانداشتم تاالان۱۰کیلوا ...

خوب هرچی ویار کمتر باشه بچه تپل تر میشه چون مادر میتونه تغذیه بهتری داشته باشه

اونوقت سز شدی؟سز سخته؟؟سردخملت‌میگم ک تپلی بود

تغذیمم مثه قبل بارداریه ن زیاد ن کم قبلا۵۶بودم الان شوم۶۵

۴۰هفته زایمان کردی؟ان تی زایمانموزده۲۸اردیبهشت انوزده۱خرداد سونوقلب۴خرداد گیج شدم کدوم درسته

آره حتی دکتر هم گفت اگر تا 41 هفته زایمان نکردی سونو بده مستقیم برو زایشگاه 

مال من همون سونوی قلب که رفتم برام زد همون درست شد البته دوتا تاریخ هم بیشتر بهم نداد سونو

2706