2733
2739
عنوان

لطفا یه لحظه توجه کنید

304 بازدید | 8 پست

دوستان عزیزم 

درسته گفتن دستکش یه بار مصرف و پارچه ای و ماسک استفاده کنید 

ولی به ولله صحیح نیست همین دستکش استفاده شده رو بندازید وسط کوچه خیابون 

از صبح که اومدم سرکار توی راه چند تا روی زمین دستکش دیدم 

الانم جلوی مغازه م 

توی قسمت گلکاری و درختکاری شده پر از دستمال کاغذی و دستکش ...

خیلی باعث تاسف هست 

اینجا جاده چالوسه ...

کارگر شهرداری هم کم میان برای جارو زدن ...اغلب خودمون تمیز میکنیم

واقعا انصافه من برم جارو بزنم جمع کنم 

مگه من آدم نیستم ...مگه من مریض بشم بی ارزشم ...بهرحال زندگیم برای خودم خانواده م ...مهمه 

چرا ادعای رعایت دارید ولی به راحتی توی خیابون رها میکنید همچین زباله هایی رو ...

انشاالله یه عده به شوهراتون ...برادراتون ...خواهراتون ...به هر کسی میتونید اطلاع بدید ....بیماری رو بیشتر از این انتقال ندید ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بله متاسفانه ...جاده تازه خلوت شده 

ولی هستن کسایی که میرن سفر

2738

خواهش میکنم لااقل به دو سه نفر از اطرافیانتون بگید ...توی کوچه خیابون به راحتی دستمال و دستکش رو رها نکنن