2737
2734
عنوان

نمی خوام مهمون بیاد خونه ام ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 70 پست

رعایت خیلی چیزخوبیه میتونی باهاشون دست ندی وروبوسی نکنی..بعدرفتنشونم دستگیره درارو اینارو الکل بزنی..و فاصله رو هم رعایت کنی مشکلی پیش نمیاد..اینطور ک خودتو قرنطینه کردی عزیزم از کسیم نگیری ازتلقین زیاد میگیریا!!!خیلی حساس نباش بهداشتورعایت کنی حله

خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رو وضعیت واتساپی اینستایی چیزی بگو که ما امسال دید وبازدید نداریم

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2731

منم احتمالا مسافرت به شهرستان رو واسه دیدن مادرم بعد پنج ماه کنسل میکنم

پشت تلفن هم به مادر شوهرم گفتم من امسال عید اگر اوضاع اینطور باشه به خاطر سلامتی خانوادم و البته طرف مقابل دید و بازدید کنسله 

باید همسرت باهات موافق باشه و حرفتو بدون رودر بایستی به بزرگ خانواده بزن اؤن خودش به گوش بقیه میرسونه 

2740
منم شرایط شمارو دارم تو خونه قرنطینه کردم خودم و دخترمو بعد مادرشوهرم زنگ میزنه پس چرانمیایید مهمونی ...

دقیقا درکت می کنم...برای من که این جور بی توجهی ها تو زندگی مشترک باعث سردی و دلشکستگی میشه... کاش اولویتشون محافظت از خانواده خودشون باشه...

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم...که در طریقت ما کافریست رنجیدن
منم شرایط شمارو دارم تو خونه قرنطینه کردم خودم و دخترمو بعد مادرشوهرم زنگ میزنه پس چرانمیایید مهمونی ...

خدا بزرگه ولی ما هم باید احتیاط کنیم 

یکی بره وسط اتوبان وایسته بگه خدا بزرگه 

خدا بزرگ هست اما اون هم نباید وسط اتوبان وایسته

به نفع خود مادر شوهرتان هست

خدایی نکرده ویروس به سالمندان منتقل بشه براشون خیلی سخت میشه

من به شوهرم گفتم اگه خدایی نکرده تا عید رفع نشه نه جایی میرم نه کسی میاد  چون من کوچیک هستم با ...

منم کوچیکم ولی با یه قومی طرفم همه متوقع و اهل ناراحت شدن ... 

هرخاکی ریختی برا منم بفرست منم بریزم قیامتم بپا بشه من باید سی نفر خانواده شوخرو حتما عید دعوت کنم

الهی بمیرم برای خودمون فک کن با لباس بیرون که اینقد تاکید میشه میان میشینن روی زندگیت...معلوم نیست دستشون و بشورن یا نه...میزنن به همه رندگیت...😔😔😔😔😵😵😵😵 جهان سومیم دیگه... بدبختیم..

2706