2703
2553
عنوان

نمی خوام مهمون بیاد خونه ام ...

1387 بازدید | 70 پست

دوستای عزیر من خیلیییی رعایت کردم این مدت...

اصلا بیرون نرفتم و به خاطر ویروس حتی بعد شش ماه که خونه پدریم نرفتم....سفرم هم لغو کردم...ولی دور و برم یه آدمایی هستن که اصلا رعایت بهداشت و نمی کنن... اصلا...آرایشگاه و خرید عید و مسافرت و همه چیشون به راهه...

با توجه به این که فامیل درجه یک هستن و شوهرمم خیلی علاقه داره دعوتشون کنه... به نظرتون عید من چه خاکی تو سرم بریزم؟ یه راه حل خوب بگین...

😘😘😘😘

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم...که در طریقت ما کافریست رنجیدن

متاسفانه منم دارم از این بی ملاحظه ها

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به شوهرت بگو علایقش رو کنترل کنه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2720
2714

من به شوهرم گفتم اگه خدایی نکرده تا عید رفع نشه نه جایی میرم نه کسی میاد 

چون من کوچیک هستم باید من برم تا همه بیان و من نمیرم 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 

منم خیلی رعایت میکنم بیشتر بخاطر مامان بابام که مشکل دارن..مخصوصا بابام

حالا دختر خالم که داداشش اصن رعایت نمیکنه و همش بیرونه(درصورتیکه من بزور داداشمو خونه نگه میدارم)و خانوادشون  پرجمعیته ..میگه میخوام بیام خونتون بمونم دوسه روز حوصلم سررفته

تو یه شهرم هستیم خیلی میترسم 

طراحی چهره انجام میدم👩‍🎨پیج نقاشیم_manzarart 
2706