2733
2739
عنوان

بهترین دکتر متخصص ارتودنسی در تهران کیه؟ فوری

| مشاهده متن کامل بحث + 76396 بازدید | 117 پست
چندتا دکتر ارتودنسی رفتم وهیچ کدوم نتونستن مشکل فک ودندونهامو درست بکنند! ویه روزی توی دانشگاه یکی ...

حداقل امروز پیج فیک درست کردی میزاشتی فرداش تبلیغ میکردی که انقدر ضایع نباشه نمیدونم چرا انقدر به شعور آدما توهین میکنید بدتر این کار شما تبلیغ بدی برای اون دکتر چون دکتری که تبلیغش با دروغ و کلک باشه کارشم مشخصه !!!

[QUOTE=85729731]دکترجمیلیان یکی از بهترین وباتجربه تربن ارتودنسی های پایتخت ایران هستن وپسردایی ام خیلی نتیجه ی خوبی ..

اصلا تابلو نیست که دارید تبلیغ می کنید! ما هم خیلی بی شعوریم و باور می کنیم حرف هاتون رو!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام دوستان ، خواهر من پیش خانم داوود منش برای ارتودنسی رفت ولی اصلا ما راضی نبودیم . ایشون به اندازه ای که به تبلیغات توی اینستا توجه میکنند که بیمار جذب کنند، به کیفیت کار اصلا توجهی ندارند و فکر میکنند که از پس‌ِ هر کاری برمیان در صورتی که علمِ لازمو ندارند ، مشکل خواهر من برای فک و پر کردن جای خالیه دندان بوده اما ایشون به جای اینکه بگن میتونی جراحی فک انجام بدی و ایمپلنت کنی گفتند با ارتو حل میشه ، اما الان دندونا شیب به داخل پیدا کرده در اثر فشار زیادی که وارد شده و تغییرات خوبی اتفاق نیفتاده .در ضمن ایشون اصلا رسیدگی خوب و به موقعی به بیماراشون ندارند. 

2738

سلام دوست عزیز

از نظر من بهترین متخصص ارتودنسی غرب تهران دکتر احسان مهریزی هست. من چند سالی هست که پیش ایشون رفتم و بسیار راضی بودم. تازه به دوستان و اشنایانم هم معرفی کردم. که بقیه هم راضی بودن و کسی مشکلی نداشت. مطبشون هم سعادت اباده. تقاطع بلوار دریا

اين دكترايى كه اينجا اسمشون اومده ٩٩ درصدشون فقط اومدن تبليغات كردن پس همشونو از  ليست دكتر خوب خط بزنيد

و ٢ تا از بدترينها كه تجربه شخصى داشتم: مظفر ديانتى ملكى، مسعود داووديان

2706