2733
2734
عنوان

آی وای مادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1761 بازدید | 99 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدابیامرزه مادرتو عزیزم بی مادری خیلی سخته خدا بهت صبربده ازاین لحظه ب بعد نذاره جای خالیشوحس کنی

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
2731
یعنی نفر بعدی خودش بمیره؟؟؟؟اخه این چه دعاییه میکنید.

وا مگه چی گفت ماهم همینا میگیم

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 

یه عمر ودین خدا گشتم خدا تیم بی مو نونهسم خدا بی سیم لالا ایخوند خدا دیم بی مو نونسم مزارش قبله وابی سیم مو شک دارم یو مردن بو  

روحشون شاد 

گرچه منزل بس خطرناک  است و مقصد بس بعید، هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور 😏فایتینگ💪👾
2738

ممنون دوستان خوب نی نی سایتی شب جنازش رو اوردیم خونه پیش خودمون براش قران خوندیم خودمونم شستیمش خدا بهمون صبر زیادی داده وگرنه میگفتیم اگه مادر بمیره ما هم میمیریم الان جوری خدا بهمون صبر داده که خیلی حالمون خوبه 

یعنی نفر بعدی خودش بمیره؟؟؟؟اخه این چه دعاییه میکنید.

وای پناه بر خدا چی میگی عزیزم همه میگن 

چرا اینجوری میکنید

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
غم اخرت باشه یعنی دیگه مرگ هیچ کس رو نبینی و نفر بعدی خودت بمیری

نه عزیزم یعنی فقط غم آخرت باشه ودیگه غم نبینی

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
ممنون از همتون سرطان ملانوم نصیب هیچ کس نشه واقعا بیماری وحشتناکی بود 

شما ناراحت شدی گفتم غم اخرتون باشه فکر نمیکنم چیز بدی باشه

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2706