2737
2739
عنوان

هیچ جوره این جوش های صورتم نمیره !

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای این طرز حرف زدنه

نوشتم برات شوخی کردم😂 چون حستو درک میکنم الان خودم تو وضع توام خیلی رو اعصلابه ،،،گفتم برو کرم ضد افتاب پرودرما بگیر منم هرچیو امتحان کردم مشد تین تاثیر داشت

خودم هم خییییلی چیزا امتحان کردما  خیییییلی زیاد همه چیز هم زدم  از لیزر تا پاکسازی و ان ...

منم حوله جدا کردم مرتب میشورم رو بالشتی هم عوض میکنم 

ولی نمیره لامصب

هیچ وقت اینطوری نمیشد 

کف دریا چیه اسکرابه ؟

2731
خودم هم خییییلی چیزا امتحان کردما  خیییییلی زیاد همه چیز هم زدم  از لیزر تا پاکسازی و ان ...

کف دریا چیه عزیزم؟همین ک سفیده باید با شیر کم جرب یا ماست مخلوط کنی بزنی ب صورت؟

محکوم 

اگه جوشات سرش سفیده و دست بزنی چرک.میاد بیرون.جوشت عفونیه.هم قرص انتی بیوتیک.هست هم پمادش.پیشنهاد میکنم ی ماه پماد کلیندامایسین بزنی رو جوشات.منم ی مدت اینجوری بود.قیمتشم 5 تومنه داروخانه

نوشتم برات شوخی کردم😂 چون حستو درک میکنم الان خودم تو وضع توام خیلی رو اعصلابه ،،،گفتم برو کرم ضد ا ...

باشه :))

من اکتی پور گرفتم فایده نداشته یعنی این داره واقعا ؟

من همه چی گرفتم خیلی خرچ کردم واقعا 

دکتر چیکار میکنه ؟ یه جا پیدا کردم پاکسازیه  دکتر پوست بود فکرکنم انجام میداد فوق اعلاده گرون ...

پاک سازی نه دارو قرص محلول ژل کرم صابون من کاملا خوب شدم

قدرتمندترین فرددرجهان کسی است که اکثراوقات تنهاست....        هنریک ایبسون
2738
منم حوله جدا کردم مرتب میشورم رو بالشتی هم عوض میکنم  ولی نمیره لامصب هیچ وقت اینطوری نمیشد&n ...

کف دریا رو یک پزشک طب سنتی بهم داد 

فکر کنم عطاریا دارن بگیر با یکم ماست قاطی کن بزن به صورتت خشک که شد بشورش روزی یکبار 

نمیدونم به صورتت بیاد یا نه ولی فعلا تنها چیزیه که رو من تاثیر گذاشته

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
کف دریا چیه عزیزم؟همین ک سفیده باید با شیر کم جرب یا ماست مخلوط کنی بزنی ب صورت؟

آره مثل شن میمونه 

همینه من با ماست مخلوط میکنم

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
باشه :)) من اکتی پور گرفتم فایده نداشته یعنی این داره واقعا ؟ من همه چی گرفتم خیلی خرچ کردم واقعا& ...

اره بهت قول میدم قبلا ایتفاده میکردم خیلی تاثیر داشت برپوستم خیلی روشن شد پوستم بعد دیگه پیداش نکردم ولی تازکیا امسال پیدا کردم اون کرم خیلی تاثیر داشت چن تا از اشنا ها هم بر رفع لک صورتشون استفاده میکنن تا ثیر داشته فقط قیمتش78000هست...هر روز بزن حتی روزی که بیرون نمیری برن تو خونه ،،روزی یبار بسه بزنی اثر خودشو میزاره

2706