2737
2739

سلام دوستای خوبم

الان نزدیک ب دوماهه عموم داره بامن زندگی میکنه نمیدونم چطور باید بهش بگم نیاد ،،تازه قراره تاوقتی زن بگیره بمونه که اونم هنوز دختر پیدا نکرده شاید تا دوسال دیگه هم پیدا نکنه😕😕کسای ک تهرانن میدونن خرج تهران چطوره،بخدا از وقتی اومده ماهی دو کیسه برنج میخرم  خوردنشم اندازه ۳نفره ،،شباهم خیلی خرو پف میکنه قبلا راحت تر بود برام ،،الان خودم همینطوری بخاطر بارداریم اذیت میشم اونم تا صب نمیزاره بخوابم😞😞😞😞کسای ک باردارن حالمو درک میکنن ک آدم چطور رو صدا حساس میشه مخصوصا ۳ ماه آخر ،حالا حساب کنید تا صب یکی خرو پف باصدای بلند بکنه بالا سرتون 😞حالا اینا به کنار خیلیم آدم کثیفیه منم وسواس دارم دراین حد کثیفه بی اجازه از حوله شوهرم استفاده کرد حتی شلوارشم پوشید ،،منم وسواس دارم بخدا از دست کثیفیاش هر روز نمکدون و قندونو میشورم ،بخدا کم مونده دیونه شم 😞بی اجازه درکابینتا رو باز میکنه خلال دندون ک استفاده میکنه همینطور میندازه تو خونه،،لباساش بو میدن خیلی بد بوه و کثیف میبینی دستشو میبره زیر بغلش بعد دستشو میزاره تو دهنش ،،شوهرمم نمیتونه چیزی بگه  چندبار بهانه کردم برم خونه مامانم باز میاد ،،اینم بگم قبل این سه ماه ۱سال پیش مامانم بود ،هیچم واسه خونه نمیاره هرروزم انتظار برنج و گوشت داره روزی ۱۰بارباید چای دم کنی  ،،بیچاره شوهرم کمرش شکست اینقد خرج میکنه ،،تازه پیش فامیل و بقیه گفته خونه گرفتم الکی مارو هم بی منت میکنه ،دیگه خسته شدم نمیدونم چکارکنم جالب اینجاس خونه خواهرشم اینجاس اما نمیره ،،چطور دکش کنم بره بخدا دارم دیونه میشم تورو خدا راهنمایم کنید شرایطم حساسه،،اصن فک نمیکنه شاید این زن و شوهر یه نیاز داشته باشن تنها باشن هر چی باشه شوهر منم مرده یه نیازای داره من الان تو دوران بارداری خیلی گرممه و دوس دارم لباس راحت بپوشم اون باشه ک نمیشه شلوارک بپوشم دوس دارم شوهرمو بغل کنم ب محبتش نیاز دارم اما جلوی اون ک نمیتونم ،،، کسی میدونه چطور باید بفرستمش بره؟؟الانم ک کرونا اومده بیشتر میترسم چون خیلی کثیفه و محل کارشم مولویه ،میترسم فردا پس فردا مریض شه منو هم مریض کنه چون من باردارم زود مریض میشم ،،یه ماه پیشم آنفولانزا گرفت ،،ماسکم نمیزد منم مریض کرد الانم صدبار گفتم ماسک بزن انگار ن انگار تورو خدا بگید چکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش رو نده بگو شوهرم خوشش نمیاد به عمه ای پدری کسی بگو تو دیگه چقد ساده ای

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب
2731
2738
2706