2737
2739
عنوان

تیکه مهران مدیری به سحر قریشی

| مشاهده متن کامل بحث + 2385 بازدید | 63 پست
اتفاقا خودش معروفه  😃

ببینم؟

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با یه زنی تو پاریس دو سه ماه پیش 

واقعن ندیدم داری بزاری ببینیم 

آنه !  تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت وقتي روشني چشمهايت در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت از تنهايي معصومانه دستهايت آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟ آنه ! اكنون آمده ام تا دستهايت را به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 💖🍃
۵۰ هزار دلار به تومان‌چقد میشه🤔

اگه دلار رو ۱۵۰۰۰ در نظر بگیریم میشه ۷۵۰ میلیون

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2731
جدی  بگو برم سرچ کنم جالبه

خیلی وقت پیش شنیدم با یه سری بازیگرهای زن خلوت کرده بودن الله اعلم یه برنامه مسخره راه انداخته فکرکرده چه پخیه همه رو مسخره میکنه مرتیکه ی بی ریختِ فرصت طلب

ایووول خوشم اومد ازش😀😀😀

😂😂😂

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2738
زنش نبود اگه هم بود زن دومش بوده مامان فرهاد و شهرزاد نبوده تو فضای مجازی هم خیلی تیکه انداختن بهش&n ...

چی سرچ کنم بیاد این عکس

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
2706