2737
2739

کرونا بگیره یکم کشور پاکسازی بشه از امثال اینا😒

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عقب افتاده با جون مردم بازی میکنه 

فکر میکنه اعتقاد ب ماچ های  اه اه حالم بد شد ب ماچ ماچ هاش 😐🤢🤢🤢

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
میخواد مثلا ثابت کنه ما خیلی شجاعیم  

امان از این جهل 

چه ب زور تشییع میاره اخه 

نشر ندید ایناروووو

اصلا نمیدونیم اون طرف کیه شاید فقط ظاهرش مذهبیه و هدف دیگه ای داره

شایدم واقعا متوجه نیست

شاید هزاران دلیل دیگه

ولییی خیلی کار اشتباهیه 

فقط  خیلی متاسفم برای مظلومیت اهل بیتمون

این کارا چیه میکننن

چرا اینجوری میکنن واقعااا 

الان کلی ادم دیدش بد میشه ای خدااا

فقط خدا 
2728
اخه راضی ب قرنطینه نمیشن  جون بقیه در خطره😐

اره متاسفانه...جالبه که قم رو قرنطینه نکردن و گفتن زندگی عادی تعطیل نمیشه حالا از طرف کشورهای همسایه و جهان کل کشور قرنطینه شده😐منکه دیگه سِر شدم انقد حرص خوردم 

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی
امان از این جهل  چه ب زور تشییع میاره اخه  نشر ندید ایناروووو اصلا نمیدونیم اون طرف کیه ...

عزیزم  این نکته مثبت ک اینجا یاد بگیریم 

بوسیدن ضریح کار درستی نیست

فقط وقتی گفت کرونا پشمه 😆😆😆

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2738

فقط این رفتار ها کلیپ هارو که منبعشم معلوم نیست کیه اصلا اصل این ادم چیه رو نزارید پای اسلام و مسلمونا و اهل بیت 

بابا همه جا اگه ویدیو ساختگی نباشه ادم هایی هستن ب یک سری مفاهیم علم ندارن جاهل ان 

حتی بین خود خارجی ها هم افرادی پیدا میشه که مثلا ب یک جریان خاصی ربط دارن ولی ضربه میزنن با کار اشتباهشون

این ویدیو اگه راسته خدا هممون رو هدایت کنه و این اقارو

اگه ساختگیه دیگه واقعا هیچی

فقط خدا 
عزیزم  این نکته مثبت ک اینجا یاد بگیریم  بوسیدن ضریح کار درستی نیست

باور کن حال من بد شد اینو دیدم 

چون این خیلی ضربه میزنه 

حالا تو هی بیا بگو و توضیح بده

کلیپی پخش شد دیگه بیا جمعش کن 

فقط سواد رسانه ای میتونه کمکمون کنه

واقعا ناراحت شدم 

حالا چارنفر ادم اینو ببین ب غلط ممکنه کلا بگن مذهبی ها همینن 

فقط خدا 
فقط این رفتار ها کلیپ هارو که منبعشم معلوم نیست کیه اصلا اصل این ادم چیه رو نزارید پای اسلام و مسلمو ...

الان جون بقیه ادما اهمیتش از اینکه این اقا واقعا داره اینکارو میکنه یا قصد تمسخر داره بیشتره

متاسفانه امثال این ادما باعث شدن بیشتر صد نفر کشته بشن

اگه مسائل بهداشتی رو رعایت میکردن وضع این نبود

باور کن حال من بد شد اینو دیدم  چون این خیلی ضربه میزنه  حالا تو هی بیا بگو و توضیح بده ...

مریم منم خیلی حالم بد شد اون چه طرز بوسیدن بود؟؟؟؟

اه اه اه من اینو استوری کردم و گفتم دلم میخاد اسید بخورم اییییش اه

2706