2733
2734

بچه ها دختر من فقط با كارتون غذا ميخورد.الان دو روزه اصلا نميخوره.كيا اينجوريه بچشون؟؟؟اخ پيرم كرد.ب زور هم نميتونم بدم دورم نميرسه بهش

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
آره هنوزز میدم اما هفته ای یکی دو بار دکتر به من گفت سعی کن قطع نکنی چون بادوم خیلییی خوبه 

چند قاشق بادوم میریزی؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها دختر من فقط با كارتون غذا ميخورد.الان دو روزه اصلا نميخوره.كيا اينجوريه بچشون؟؟؟اخ پيرم كرد.ب ...

هـــعی😑

من تو گوشی کلیپ باز میکنم اون نگا میکنه من غذا میدم

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2728
میشه بگین روزی چند بار شیر خودتون رو بهش میدین؟اخه من پسرم یازده ماهشه میخوام از یک سالگی شیرش رو کم ...

تو روز شاید ۲ بار اخه دخترم عادت داره بیشتر با می می میخوابه

شبا شاید بیشتر

با غذا سیر میشن بیشتر غریزه شونه بهشوون آرامش میده

‏اونجا که دیگه حرف نمیزنی و برات مهم نیس چیزی رو ثابت کنی، همونجا آخرشه...
خوب همین که میخوره خوب دیگه 

به زورو هزار سرگرمی اره

2740
تو روز شاید ۲ بار اخه دخترم عادت داره بیشتر با می می میخوابه شبا شاید بیشتر با غذا سیر میشن بیشتر ...

شما چه جوری عادتش دادین؟پسر من شبا خیلی بیدار میشه خیلی اذیت میشم 

خدایا شکرت  
2706