2703
2553
خیلی وقته غذای سفره بهش میدم  ۴ روز دیگه میشه یک سالش

خوب میخوره؟دخترمن میریزه زمین

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته غذامونو کم نمک درست میکردمو نمکدون میذاشتم سرسفره برا غذای خودمون

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2456
خوب میخوره؟دخترمن میریزه زمین

اره با پشت چنگال له میکنم بهش میدم

از روز اول بد عادتش نکردم که حتما غذاش کاملا میکس شده باشه 

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2714

ببخشید وسط تاپیک شما سوال میپرسم.

دختر من تقریبا ۱ سالشه راه افتاده چندتا کلمه ام میگه اما بعضی وقتا چیزی یا کاری که میخواد انجام بده نمیذارم داد میزنه از ته دل.من دعواش نمیکنم.میخواستم ببینم طبیعی همه بچه ها اینجورن؟؟

‏اونجا که دیگه حرف نمیزنی و برات مهم نیس چیزی رو ثابت کنی، همونجا آخرشه...

همه چی میتونی بدی 

ابگوشت سوپ کته برنج با گوشت یا مرغ غذای سفره 

میان وعده هم بیسکویت مادر ، میوه بجز خانواده توت ها ، پوره سیب زمینی هویچ و کدو ، خرما ، ماست ، فرنی 

آلیس در سرزمین نی نی سایت 😳😳😳
اره با پشت چنگال له میکنم بهش میدم از روز اول بد عادتش نکردم که حتما غذاش کاملا میکس شده باشه 

چه خوب.منم دیگه باید کم کم میکس کردنو بزارم کنار

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
اخه فقط دوتادندون دراورده چطور برنج وغذای دیگه رابدم

دختر منم فقط دوتا دندون پایین داره با پشت چنگال له میکنم بعدم بچه ها با لثه شون میجون برنجم نرمه! با لثه هم له میشه

خدا حفظش کنه دختر منم ۶ روز دیگه تولده شه.میخواستم براش تولد بگیرم همه برنامه هام بهم ریخت

‏اونجا که دیگه حرف نمیزنی و برات مهم نیس چیزی رو ثابت کنی، همونجا آخرشه...
2706