2737
2734
عنوان

بچگیتون عاشق کسی بودید؟😁

1038 بازدید | 67 پست

خودم از  8 سالگی  تا 14 سالگیم عاشق یه پسر بودم خونشون سر کوچمون بود تا آخرای دوران راهنماییم عاشقش بودم و هر روز به عشقش  میرفتم مدرسه که تو راه سر خیابون ببینمش😁😁🚶‍♀️🎒یه عشق یه طرفه و مسخره و احمقانه

آهرشم حتی ایمش رو هم نفهمیدم😐

فقط روزارو به امید این زندگی میکروم که ببینمش ... به هر بهونه ای میرفتم از جلو خونشون رد شم که ببینمش 

همچینم وقتی میدیدمش گل از گلم میشکفت و عشوه میومدمم🤦🏻‍♀️😂

روزایی که نمیدیدمش عزا میگرفتم👊😂😂

اگه یه روزم باهام چشم تو چشم میشد از خوشحالی بال در میاوردم😍😂 میرفتم مدرسه  واسه همه تعریف میکردم😮🤦🏻‍♀️😁

شما تعریف کنید حالا....🤗😅😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عاشقِ عموپورنگ شده بودم هرشب خوابشو میدیدم 😛

تو بیداری شاید که بی‌خواب میشم ، توو فکرِ منی که بی‌تاب میشم ، ولی این تصور فقط یک خیاله؛ فقط یک خیاله که اونم محاله...
2731

٨ سالگي!؟؟😐

من ٨ سالم بود نميدونستم بچه قراره از كجا بياد بيرون

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

نه 

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم 😔 خدا جونم ممنونم که نی نی کوچولومو سالم و سلامت بهم هدیه دادی یه دختر خوشگل نانازی بهارم عاشقتم دختر جون مامانی
2706