2733
2739

با لتروزول و hcg امکان داره؟؟؟؟؟؟؟؟

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)

اره اگه تخمک های زیادی بارور شن احتمالا چند قلویی میره بالا

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله

ارثی هم میشه؟؟؟؟

من مادرشوهرم 

عمه ی خودم

عمه شوهرم

مادربزرگ مادرم

خاله مادرم

همه دوقلو دارن😐😐😐😐😐

با آمپول چند درصد ممکنه؟؟؟

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)
2731
ارثی هم میشه؟؟؟؟ من مادرشوهرم  عمه ی خودم عمه شوهرم مادربزرگ مادرم خاله مادرم همه دوقلو د ...

ارثی هم میشه 

دوس داری؟

خییییلی سخته

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
چن قلوزایی رونمیدونم ولی من واسه جنسیت رفتم لتروزول ونداد ولی روزتخمک گذاری آمپول روبرام نوشته،بنظرت ...

نمیدونم والا

شما چی میخواین؟؟؟

ارثی هم میشه؟؟؟؟ من مادرشوهرم  عمه ی خودم عمه شوهرم مادربزرگ مادرم خاله مادرم همه دوقلو د ...

درصدشو نمیدونم من با لتروزول و آمپول سینال اف و البته با ای یو ای ۳ قلو باردار شدم

2738
ارثی هم میشه  دوس داری؟ خییییلی سخته

من ن 

شوهرم خیلیییی دوست داره

هر شب دعا میکنه باورت میشه😐😐😐😐

درصدشو نمیدونم من با لتروزول و آمپول سینال اف و البته با ای یو ای ۳ قلو باردار شدم

خدابرات نگهشون داره

نگه نداشت یعنی سقط شدن

متاسفم واقعا😣

نمیدونم والا شما چی میخواین؟؟؟

اگه خدابخواد دختردارم پسرمیخوام، برای من قرص های زینک یدوفولیک ویتامین ث داده، به شوهرم زینک وجینسینگ کسی تاحالااین داروها واستفاده کرده نتیجه داده رژیم غذایی هم داده، من دوقلو نمیخوام همون یدونه باشه دهن اطرافیان بسته شه بسه