2733
2734
عنوان

یعنی واسه این بیماری هیچ کاری نمیکنند؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 59 پست
من خودم ۲۴ ساعته فقط دارم اخبار مییبینم . 

تقریبا همه همینجورین

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

انقد به خودمون تلقین میکنیم که هممون اخر یه مرضی میگیریم 

؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم،‌ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقریبا همه همینجورین

نوچ خیلییییی یا اصن به فکرشم نیست دیروز تو مغازه دو تا احمق واسه مسخره بازی رو همه سرفه میکردن و میخندیدن و میگفتن بابا شما ترسویین 😐😐😐😐😐😩

؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم،‌ای صاحب عرش بزرگ.
2728
نوچ خیلییییی یا اصن به فکرشم نیست دیروز تو مغازه دو تا احمق واسه مسخره بازی رو همه سرفه میکردن و میخ ...

😂خدا شفا بده اوشکولن بعضیا

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
مسافرا میبرن خب  جنوبی بیچاره که نشسته سر جاش

بخاطر پتروشیمی ها و شرکت ها از همه جا میان اینجا 😢😢

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
بخاطر پتروشیمی ها و شرکت ها از همه جا میان اینجا 😢😢

اره بابا ولی مطمئنن اونجا زود ریشه کن میشه بیماری

2738
مشکل اینجاست که خیلی از مردم رعایت نمیکنن ما توی اراکیم خداییش همه جا تعطیله همه رعایت میکنن اما ...

امار مبتلا ها تو خوده اراک چقدره؟

میشه هر جوری که اعتقاد دارین برام دعا کنین😍ممنون
الهی آمین .دعا کنید شوهر من تو بیمارستان عسلویه کار میکنه میگه روزی شصت پنجاه نفر با علائم کرونا میا ...

گر نگهدار من آنست که من میدانم  شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

خوبیش اینکه خیلی از کشورارو درگیر کرده؛اونا بخاطر خودشونم شده حتما واکسنشو کشف میکنن ک البته شنیدم کشف شده در مرحله آزمایشه

اگه تنها تو ایران بود هیچ امیدی نبود

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
مثلا تهران

اصلا انگار ن انگار کرونا اومدههههههه بخدا روانی میشم میام بیرون ب  شوهرم میگم نریم بیرون میگه تو مسخره ای فلانی همه بیرونن 

تو ادا داری از بس بیرون عادیه همش از دولت اب میخوره ک درست مدیریت نمیکنه هی گزارش میگیرن همه دارن میخندن خدا بخیر کنه

امار مبتلا ها تو خوده اراک چقدره؟

والا خیلی آمار دقیقی نمیدن

آخرین بار همون 5 نفر رو دادن

بعدش دیگه چیزی بیرون نیومد

خداروشکر الان هم گفتن دوروزه تست کرونا کسی مثبت نشده

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2706