2733
2734

بچه ها توی شبکه چهار زیر نویس کرد یه ساییتی هست ختپ دست جمعی قران . برای ک رونا. اگه دوست دارید .میتونید برید و بخونید. 🌹اسم سایتم زود رفت ندیدم چیه. میتونید سرچ کنید

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
:/ چه ربطی داره اخه

مجبور نیستید گفتم اگه دوست دارین.برای سلامتی هم وطنا تون

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
ینی شما میگی درمان کرونارو پیدا کردی و درمانش انرژی درمانیه؟

خانم محترم .شما چون عقیده ندارین دلیل نمیشه بقیه برا عقایدشون به شما توضیح بدن. کسی که چاقو نزاشته زیر گلوتون. گفتم هرکی دوست داره . هرکی اعتقاد داره

مجبور نیستید گفتم اگه دوست دارین.برای سلامتی هم وطنا تون

درسته عزیزم مجبور نیستیم

و برای سلامتی هم وطنانم الان ده روزه خودمو بچمو تو خونه قرنطینه کردم بیرون نمیرم ک یه وقت ناخواسته ناقل نباشم

اینجاکم‌کم همه چیزدرمرگ فرو میرود شایدمن به دروغ برای زندگی میجنگم🖤
2738
درسته عزیزم مجبور نیستیم و برای سلامتی هم وطنانم الان ده روزه خودمو بچمو تو خونه قرنطینه کردم بیرون ...

بهترین کارو میکنید.به خیلیا هم قران ارامش میده. قرنطینه خود بعد هم توکل و دعا

ینی شما میگی درمان کرونارو پیدا کردی و درمانش انرژی درمانیه؟

خیر

احتمالا شما درمان کرونا رو پیدا کردین و راهش منفی نگری و البته پریدن به سایر کاربرهاست😁

حداقل اطلاعاتی که سازمان بهداشت جهانی و یونیسف دادن رو درست مطالعه کنین واضح گفته شده که داشتن استرس و اضطراب با تاثیری که روی سیستم ایمنی بدن میگذاره ریسک مبتلا شدن رو بالا میبره..باید توصیه های ساده پیشگیرانه رو انجام داد و استرس رو کاهش داد.. راه های زیادی برای کاهش استرس هست..یکیش خوندن کلام خداست