2737
2739
عنوان

چکارکنم کرونا بگیرم؟ ازخودکشی راحتتره

| مشاهده متن کامل بحث + 1351 بازدید | 88 پست
ازدواج دوممه. باهزارالتماس راضیم کرد. بهش گفتم من بچه دارم تو نداری .سختت میشه. التماسم کرد راضی شدم ...

جدا بشی راحت تر نیست از کرونا و خودکشی؟

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواج دوممه. باهزارالتماس راضیم کرد. بهش گفتم من بچه دارم تو نداری .سختت میشه. التماسم کرد راضی شدم ...

باید تعهد محضری می‌گرفتی که الان زر زر نکنه

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
2728

خودشم مجرد بود یا ازدواج کرده بود؟

بگو نکبت جلوتر فکراتو میکردی دیگه

مرسی خداجونم❤
2738
چرا میخای53کیلو بشی😳

میخوام ۵۵ شم تو تثبیت ۲ کیلو اضاف میشه پس من ۵۳ میشم که ۲ اضافه شد بشه ۵۵ 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

جدی به همسرت بگو شرایطمو می‌دونستی و اصرار کردی جونم به جون بچم بنده اگه اون اضافی باشه پس منم اضافیم میتونی حق و حقوقم و بدی تا این همه اضافی دور برای نباشه

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
میخوام ۵۵ شم تو تثبیت ۲ کیلو اضاف میشه پس من ۵۳ میشم که ۲ اضافه شد بشه ۵۵ 

چرا اخه 64ک خیلی خوبه

وزن شروع 43 وزن فعلی 52وزن هدف60 هدف دوم63   من میتونم چون انگیزم تویی دلبرجان😍😍                                                                 درخواست دوستیو قبول نمیکنم چون حس میکنم خیانته😊

تعهد گرفتم. تو عقد نامه هم نوشته. خیلی دوسش داشت. یهو عوض شد. میگه بدش ب باباش. من ک یکساعت ازبچم دورمیشم میخوام خفه شم.چطور بدمش ب پدر معتاد و فراریش؟ دو دست رفتم براعیدش بلوزشلوار خریدم ازونروز خارمون کرده. تا اعتراض میکنم میگه نمیخوای برو. 

کاربر قدیمی هستم.اینکه چرا کاربریم پوکید هنوز مشخص نیست  
2706