2737
2734
عنوان

عروسی ها چی میشه؟؟

601 بازدید | 41 پست

بچه ها تالارها تعطیله؟؟ تکلیف عروسی ها چی میشه؟

میدونم خیلیا خودشون کنسل کردن ولی اونا که هنوز دارن مقاومت میکنن به نظرتون تالارها کلا تعطیل و ممنوع الکار میشن؟؟؟

دیگه باید کنسل کنن

کنسل هم نکنن خیلی ها نمیرن و مجلس رو هوا میمونه

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

امرروز دعوت بودیم نرفتم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی کسی نره دیگه جه عروسی.چهل خالمو کنسل کردن پولشو دادن خیریه.حتی چندتا ختم واجب دیگه ام داشتیم خیلی از فامیلا نرفتن الان اوضاع خطریه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2738
اصلا تالار ها تعطیله اماکن میاد می‌بنده دسته خوده صاحب مجلس نیست که

شهر ما که تعطیل نیست 

بعضی شهرها تعطیله

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
اصلا تالار ها تعطیله اماکن میاد می‌بنده دسته خوده صاحب مجلس نیست که

شنیدم همه جارو تعطیل نکردن. ولی کاش اینکارو میکردن. اخه هنوز هستن کسانی که عمق فاجعه رو درک نکردن

2706