2737
2734
عنوان

چجوری پسری رو عاشق کنیم؟

183 بازدید | 12 پست

بچه ها من یکی رو چند سال میشناسم تازه رابطه مون و احساسی کردیم و پیشنهاد از طرف اون بود ...

روز های اول میگفت حس خوبی داره و دوستم داره 

الان چند روز که خیلی رابطه نداریم هم و ندیدیم

یعنی توقع داره من اول پیام بدم پی شو بگیرم 

منم این کار و نکردم 

خیلی معمولی جواب دادم 

ازش خوشم میاد کنارش بهم خوش میگذره

چی کار کنم ؟

دیدین این دخترا که پسرا دیونه شون میشن که دیگه ول شون نمیکنن! دقیقا چیکار می کنن؟

ترو خدا یکی بیاد راهنمایی کنه واقعا نمیدونم چیکار کنم

از اون طرف اون هم تو ده سوم زندگیشع

واااای چیکار کنم کمک کنید خواهشاااااا 😭

تو خودت باش.نیاز نیس کاری کنی.اونم اگه بخوادت ولت نمیکنه.به همین سادگی.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببين عزيزم كلا به مردا نبايد خيلي نزديك بشي و نه خيلي دور حد وسطو نگه دار 

من یهو جو گرفتم خیلی خیلی نزدیک شدممم

الان فاصله گرفتم یکم 

چی کار کنمممم؟

اونم پیام داد من خیلی معمولی جواب دادم دیگه اونم هیچی

2731
2738
لیلی جون من خودمم ،بقیه هیچ کاری نمیکنن ترفندی چیزی

ن بابا.مردا اصن مال ترفندزدن نیستن.اصلا پیچیده نیستن مث ما زنا.ب نظرم فقط خودت باش.امیدوارم بهترین اتفاق برات بیفته.البته مردایی ک من تاحالا دیدم تشنه محبتن.نگا ب سیبیل و قلدریشون نکن.محبت خیلی رامشون میکنه.این تجربه خودمه.موفق باشی

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم