2733
2734

سلام من امروز موعد پریودمه روز تخمک گذاری اقدام داشتم الان لک قهوه ای روشن و ببخشید چسبناک دیدم پریود شدم یعنی ؟؟؟ یا لانه گزینیه 

کمکم کنید لطفا خیلی امیدوار بودم

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟

عزیزم لک لانه گزینی حداقل یک هفته قبل از موعد پریود هست نه دقیقا روز موعد 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
عزیزم لک لانه گزینی حداقل یک هفته قبل از موعد پریود هست نه دقیقا روز موعد 

پس يعني پريود شدم؟؟ آخه من هيچ وقت لك قبل پريود نميديدم 😔 ممكن نيست يعني لقاح دير شده باشه؟

خيلي ناراحت شدم 

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پس يعني پريود شدم؟؟ آخه من هيچ وقت لك قبل پريود نميديدم 😔 ممكن نيست يعني لقاح دير شده باشه؟ خيلي ن ...

عزیزم هر احتمالی هست 

ممکنه باردار باشی و لک بینی افتاده باشی

تنها راهی ک با اطمینان میشه گفت ازمایش تیتر بتا هست  

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2728
عزیزم هر احتمالی هست  ممکنه باردار باشی و لک بینی افتاده باشی تنها راهی ک با اطمینان میشه گفت ...

مرسي عزيزم انشالله كه از بارداري باشه 

نگران نباش منم روز موعد پریودم ی لک قهوه ای دیدم و فقط همون بود 

خدا خيرت بده خيلي استرس گرفتم  انشالله كه مال منم قطع شه 

2740
عزیزم من الا ۴ روز مونده به موعدم ترشحات قهوه ای خیلی کم دارم این لانه گزینی؟؟؟؟؟

عزیزم ممکن لانه گزینی باشه 

فقط توجه کن لک لانه گزینی ادامه دار نیست و خیلی کم هست 

ان شاءالله شما و استارتر باردارید 😘😘

عزیزم من الا ۴ روز مونده به موعدم ترشحات قهوه ای خیلی کم دارم این لانه گزینی؟؟؟؟؟

منم دقيقا همين جوريم فقط رو دستمال تو دستشويي معلوم شد ١ ساعت پيش ديدم ديگه جرات نميكنم برم دستشويي  

عزیزم لک با ترشح فرقی میکنه؟؟؟ممنونم ان شاالله 

اره

لک لانه گرینی معمولا حالت قهوه ایی مانند داره 

عزیزم ممکن لانه گزینی باشه  فقط توجه کن لک لانه گزینی ادامه دار نیست و خیلی کم هست  ان ش ...

انشالله خدا از دهنتون بشنوه

2706