2737
2739
عنوان

بچه ها بیشتر رعایت کنیددد....حواستون باشه💜💜

| مشاهده متن کامل بحث + 2072 بازدید | 91 پست
منم چندوقته پریودیم عقب افتاده حالت تهوع شدید دارم ولی جرئت نمیکنم برم ازمایشگاه و دکتر 😢

منم بخدا موندم چیکار کنم آزمایشگاهم ک انقد شلوغ میشه منم اینور غریبم اصن خصوصی نمیشناسم 

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتوبوس های قم در راه تـبـریـز!

🔹امروز جمعه، ۴۴ اتوبوس از قم به مقصد تبریز سفر می‌کنند، این درحالی است که در همین روز تنها دو اتوبوس از قم به اصفهان حرکت خواهد کرد.

🔹جالب است که به جای قرنطینه‌ی قم به عنوان کانون بیماری کرونا، روزانه بیش از 40 اتوبوس پر از مسافر از این شهر به شهر تبریز حرکت می کنند.

🔹ضروریست مسئولان حداقل نسبت به انجام تست کرونا از این مسافران اقدام کنند.

#

❤هر که در عشق سر از قله بر آرد هنر است، همه تا دامنه کوه تحمل دارند❤
2728

من و مامانم ده دوازده روزه از خونه بیرون نرفتیم فقط بابام دو سه روز ی بار میره بیرون اونم برای خرید میوه و ...

حالا خاله هام زنگ زدن میگن چه خبرتونه تا کی میخواین تو خونه بمونین برید بیرون دلتون وا شه  

2738

خب ظاهرا خودشون میخوان نسل کشی راه بندازن .

تا تابستون جمعیت ایران یک سومش میره با این بیخیالی 

نشد نشد نشد برسیم به ارزوهامون تو این خراب شده 

دوست عزیز من خدا الهی هر چی که میخوای بهت بده واسه منم دعا کن ☺️😍
من و مامانم ده دوازده روزه از خونه بیرون نرفتیم فقط بابام دو سه روز ی بار میره بیرون اونم برای خرید ...

اره ب ماهم میگن من نمیدونم فازشون چیه اینا...حالا جالبتر،کخ پاشن خوشون بیان خونت این دیگه ته بی فرهنگیه..طرف وقتی جایی نمیره ینی دوست تداره کسی ام بیاد

خب ظاهرا خودشون میخوان نسل کشی راه بندازن . تا تابستون جمعیت ایران یک سومش میره با این بیخیالی  ...

بعد دوباره میگن باید بچه بیارید بچه بیاریم با این وضع گرونی ومریضی مملکت بیچارشون کنیم بهخداااا دوهفتست ما خو خونه هستیم هرروزم میگن بیشتر شده کشتهها

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
2706