2737
2739
عنوان

کرونا و حبس خانگی

248 بازدید | 10 پست

سلام،من کمر درد بارداری دارم .ماه هفتمم.،شدید و وحشتناک، فقط در حالت پیاده روی و حالت دراز کش آروومم، تا قبل کمر درد نقاشی میکردم و گاهی خیاطی یا قلاب بافی، الان هیچ کاری نمیتونم بکنم،پیاده روی هم نمیتونم برم به خاطر کرونا،کاری ندارم به جز تو گوشی بودن، شما با این اوضاع قرنطینه چکارا میکنید که تو خونه حوصله تون سر نره.دارم میپوسم.یه پیشنهاد بدید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اکانت فیلیمو گرفتم فیلم میبینم

با گوشی بازی میکنم

زبانمو میخونم

کارای خونه رو میکنم

میام نی نی سایت

کتاب میخونم

فعلا همینا

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2728

خدا همه رو حفظ کنه الهی

ایشالا به سلامتی فارغ شی عزیزم.چاره چیه مجبوریم بگذرونیم دیگه

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
والا من امروز با پسرم و شوهرم رفتیم بیرون. الان فعلا حالمون خوبه. ولی بیشتر درس واسه بچم میگم و گوشی ...

آفرین به انگیزتون❤❤❤من هیچ نگاهی به درسای دخترم نمیکنم،کار خونه رو هم نمیتونم انجام بدم،یه جورایی آرزوی مرگ دارم

2740
آفرین به انگیزتون❤❤❤من هیچ نگاهی به درسای دخترم نمیکنم،کار خونه رو هم نمیتونم انجام بدم،یه جورایی آر ...

عزیزدلم تو شرایط از من سخت تره. بارداری. ولی اصلا حال بد رو بخودت تلقین نکن ـ آهنگ بزار شاد بشی. مال توی خونه موندنه. کاردستی درست کن واسه دخترت. کتاب بخون. جدول حل کن. ایشالله به خیر بگذره برای همه

پسرم جون دلم💕