2737
2734
عنوان

شما بودید آیا طلاق میگرفتید

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 40 پست

اگه خانوادش با کاراش مخالفن و هواتو دارن از طریق اونا سعی کن شوهرتو آروم کنن و بهش بفهمونن که کاراش چ عواقبی داره اگه دیدی حرف اونام روی شوهرت اثر نکرد اون وقت تصمیم نهاییتو بگیر برای طلاق گرفتن عجله نکن سعی کن همه راه ها رو امتحان کنی شاید بعد طلاق از دست شوهرت رها بشی اما این وسط زندگی بچت تباه شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ازدواج کردیم یه دختر ۲ساله دارم

گلم مهم ترین چیز داشتن امنیت جانی برای خودتون و بچه اتونه،آیا کنار ایشون امنیت جانی و روانی دارید؟

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
اگه خانوادش با کاراش مخالفن و هواتو دارن از طریق اونا سعی کن شوهرتو آروم کنن و بهش بفهمونن که کاراش ...

حرفت درسته آخه میگم بچم انقد کتک خوردنمو ببینه تو روحیش تاثیربد نمیزاره به نظرم دور بودن خیلی بهتره

خودمم میخوام دیگه برنگردم 

2738

عزیزم بهتره اول همسرت بره پیش روانشناس ...

تو خونه نه شما و نه اون طفل معصوم امنیت جانی نداری!

برنگرد فعلا ... 

بگو شرط برگشتت روانشناسه ... اگه زیربار نرفت جداشو

ی بار دیدی زدت کار دستت داد خواهری 

من ی تاپیک زدم همممممه گفتن فقققط طلاق 

واقعا میخواستم طلاق بگیرم حالم خیلی بد بود 

رفتم پیش مشاوره راهنماییاش خیلی بدردم خورد 

حتما برو پیش مشاوره

دوست عزیزم میشه برای رسیدن به آرزوهام‌ صلوات بفرستی؟

به فکر بچه باش توی این اوضاع اعصاب براش نمی مونه که تنهایی زندگی کردن می ارزه به این شرایط 

پای جونت و سلامتیت در میونه خدایی نکرده یه بلایی سرت میاره که تا آخر عمر دستت بندشه

2706