2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مامانمینا میوه فروشی دارن میگه پیاز دیروز خودمون خرید 7 تومن داریم 8 میدیم سیر خریدم 32 تومن داریم 35 میدیم حالا ما خوب میدیم دور اطراف مامانمینا اومدن میگن چرا دارید ارزون میدین چون خودشو دارن پیاز 12 میدن سیر 50 میدن 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
2738
مامانمینا میوه فروشی دارن میگه پیاز دیروز خودمون خرید 7 تومن داریم 8 میدیم سیر خریدم 32 تومن داریم 3 ...

خیر نبینن دارن میبینن مردم توانایی خرید ندارن بدتر میکنن

❤تویی ک داری امضامو میخونی برا عاقبت بخیری من دعا کن عزیزم ❤

چون مردم بشون توصیه شد سیرپیاز میوه بخورن سیستم ایمنی شون هوشیارتر و قویتر شه بعدماسک نوبت اینه دیگ چون ما اسم اسلام یدک کشیدیم و باعث شدیم خیلی هااز اسلام بدشون بیادوتواین شرایط بجای رحم بیشتر ی سری میخان از جون مددم هم بکنن بخورن ، چینی ها ولی همکاری کردن ومدیریت درست تر، انسانیت بیشتر، الانم داره روز ب روز تعدادبهوبدیاشون باسرعت بالایی پیش میره ، انگار خدا بخاطررفتاراشون بداونا بیشترکمک کرد ، 😕یکم ماهم اینجوربایدباشیم

2706