2752
2734

بچم٢١ماهشه هنوز شير ميخوره با مادرشوهرم و جاريم تو يه ساختمونيم بچه رو ميبره پايين نگهش دارن منم دلم نمياد بدون بچم برم الان ٣هفتس خونوادمو نديدم شوهرم حرف حساب حاليش نيس الانم  همشون خونه مادرشوهرم جمع شدن دارن گوشت كباب ميكنن ميخورن من بالا تنهام

چه شوهرت عتیقس 

کاربر قدیمیم نی نی یار زحمت کشید بدون دلیل تعلیقم کرد    خدا جونم تنها ارزوم و خواستم فقط سلامتی برای پدر و مادرم و همسرم و خودم و دخترم و پسرمه خودت حافظشون باش  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

الهی تو هم گوشت کباب کن با این ویروس کرونا جایی نری بهتره😑😑

دعا کنید سال دیگه خونه خودم باشه از یه اتاقی خونه مادر شوهر در بیام بچه دار بشم رزق و روزی حلال خدا بهم بده 
عزیزم باهاش اصلا بد رفتاری نکن سر این موضوع خوب میشه

واقعا ؟؟؟ چون نامزد منم با مامانم قهره خونمون نمیاد هر کاری کردم کوتاه نمیاد خیلی ناراحتم 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   

شوهرت تنها چطور از پس بچه ٢١ماهه برمياد كه ميبره پايين؟

توهم محلش نده از صبح برو خونه مامانت تا شب خودش از دست بچه كلافه ميشه مياره

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

مردها جبهه بگيري بيشتر لج ميكنن و شير ميشن 

بي خيال بيخيال برو پايين 

به شدت هم خوش باش و به خانوادش خوب باش كم كم نرمش كن درست ميشه 

تجربه اي كه به خيلي ها گفتم حسابي بهش برس از همه لحاظ بعد يه مدت كه يادش رفت چند روز خودتو بزن به مريضي و اينا بگو از غصه اينجور شدم فشارم همش ميافته