2737
2734
عنوان

کسی هست باچشم خودش دیده باشه کسی کرو نا گرفته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1284 بازدید | 78 پست
والا یه نفر معتبر میگف الکی میگن مسئولین گرفتن ک جو یکم اروم شه گف اگه یکی از مسئولین مرد حرف اینارو ...

همه که قرار نیست بمیرن.

بهرحال اگه امار جهانیش رو ببینین,تعداد بهبود یافته ها بیشتر از فوتی ها هست

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍 پسرکوچولوی من,از اینکه خدا حکمتش رو با خواسته ی دل من یکی کرد و تورو بهم داد خیلی خوشحالم.دلم تیک تاک میزنه و لحظه شماری میکنه که تورو بغل کنه.زودی پیشم بیا...راستی خدای مهربونم به همه ی اونایی که دلشون بغل کردن فرزندشون رو میخواد,آرزوشون رو برآورده کن🙏🏻گناه داره زنی,حس مادری رو نچشه,🤰دلت نیاد که کسی تو دلش غم باشه💑....دوست دارم خدای مهربونم😘  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بالاخره واکسنش ساخته میشه اون دیگه خیلی بی عقل بوده

اره گفت واکسنشو میسازیم...ولی گفت مثل انفلانزاس 

ان‌شالله ریشه کن بشه...و هوا هر چی زودتر گرم بشه

درست میشه دایی  

با عرض معذرت ایشون مزخرف گفتن. انگار این بار اوله تو این مملکت چیزی گرون میشه!!!! گرونی که حکایت هر. دقیقه هست. ویروس جدید کرونا هم اختراع حکومت ما نیست. لطفاً مراقب سلامتی تون باشید و به کسانی که از این ور و اونور بوم میافتن گوش نکنید.

2728
 تو ایران بدا اغتشاش بقیه کشورا چی🤭خدایش از اون حرفاست همینه جدی نمیگیرن و رعایت نمیکنند و ا ...

من یکم امیدوارشدم کرو نا دروغ باشه  کاش واقعا الکی بود

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
همه که قرار نیست بمیرن. بهرحال اگه امار جهانیش رو ببینین,تعداد بهبود یافته ها بیشتر از فوتی ها هست

منم نگفتم قراده همه بمیرن به هرحال این مسئولا ژن برترن عمرا بمیرن امکانات و رسیدگی اونا رو یک دهوم اش رو مردم عادی ندارن

ازین تحلیل های سیاسی دو قرونی مردم ما تو‌تاکسی همینه دیگه 

حالا خوبه کانون کرونا چین بوده از اونجا پخش شده وگرنه چ چیزا ک نمیساختن راجع بهش 

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2738
بالاخره واکسنش ساخته میشه اون دیگه خیلی بی عقل بوده

میگن هر سال جهش ژنتیکی داره واکسنشم خیلی تاثیر نداره.مثل انفولانزا.دکتره میگفت تا سه ماه دیگه ادامه داره این اپیدیمی.بعد سال بعد پاییز زمستون دوباره شروع میشه

من یکم امیدوارشدم کرو نا دروغ باشه    کاش واقعا الکی بود

ن عزیزم واقعی باید جدی بگیریم اصلا ایران ب کنار کشورهای دیگه چشونه نباید بترسیم ولی باید جدی بگیریم تا رفع شه

عضو گروه رز ابی💙وزن فعلی۶۶وزن هدف ۵۸
واقعا امیدوار باشیم با گرم شدن هوا ازبین میره؟😭

اره گفت هوا که گرم بشه خیلی کمتر میشه...مثلا الان از هر نفر مثلا دارم میگم ۴تا میگیره یه ماه دیکه ۳نفر دوماه دیگه یه نفر اینجوری میشه....

ان شالله که حذف بشه این ویروس لعنتی

درست میشه دایی  
2706