2737
2734
عنوان

بچه هاکیاهیچ جانمیرن یاهیچکس نمیادخونشون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیروزمادرم اینااومدن خونم منم روم نشدبگم نیاین اخه..چیکارکنم..خودمم هیچ جانرفتم هنوز

روزی میرسدمردکوچک من🧒بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍😘

ما که یکی از فامیلمون فوت شده.خانواده درجه یک گفتن خاکسپاری نیاید.مراسم هم اصلا نمیگیریم.کاش همه مثل این فامیل ما فرهنگ داشته باشن تا شیوع کم شه

دخترم من و بابا منتظریم بیای خونمون گرم تر بشه
2728

دیروز زنگ زدم آرایشگاهمو کنسل کنم 

جایی که به زور و منت بهم نوبت داده بودن ، حالا هی اصرار که چرا ، پس به جاش چه روزی نوبت بدم ؟ گفتم فعلا قصد ندارم 

هی میگف اگر پشیمون شدید تماس بگیرید شما مشتری خوبمون هستید حتما یه جای خالی براتون پیدا میکنم 

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
من همه جا میرم همه هم میان خونم  بابا شهر زامبیا نشده که  چرا اینجوری میکنین  گفتن ...

چی بگم

روزی میرسدمردکوچک من🧒بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍😘
2738
ما که یکی از فامیلمون فوت شده.خانواده درجه یک گفتن خاکسپاری نیاید.مراسم هم اصلا نمیگیریم.کاش همه مثل ...

ما هم سالگرد مادربزرگمون رو که ۱۶ اسفند بود کنسل کردیم 

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
2706