2733
2734

خیلیا رو اینجا دوس دارم ولی اسماشون یادم نیست😐😐😐

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

@یارن   عشق منی بهترین❤💋❤

@شاهیکاااا   عاشقتم❤💋❤

@ssarinaa   فداتم ک❤💋❤

@لیوان_در_گونی_برنج   نفس ❤💋❤

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2731
2738
@یارن   عشق منی بهترین❤💋❤ @شاهیکاااا   عاشقتم❤💋❤ @ssarinaa   فداتم ک❤💋❤ ...

جییییییییییییگرتووووووووو دختر جیگررررررتو  

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
@یارن   خیلی دوسش دارم @maygol   حس خوبی نسبت بهش دارم @dokhe    برام ...

مرسی عزیزممممم

هیچوقت هیشکی منو تو این تاپیکا صدا نزده بود😭😭😭😭اشک شوق

ماچ بهت😘😘😘😘

Instagram📷me_in_netherlands 
مرسی عزیزممممم هیچوقت هیشکی منو تو این تاپیکا صدا نزده بود😭😭😭😭اشک شوق ماچ بهت😘😘😘😘

عزییییزمی منم تگ نمیشم هیچ وقت خخخ ..تو تاپیکا میبینمتون خیلی دوستتون دارم

@گلبهاجون     دوست دارم💋♥️

بااااااز هم 

منو شرمنده ی لطفت کردی 

فدای تو عززززیززززززز دلم   

منم دوستت دارم 

عاااااااااااشقتم   

داااااغونتم اصلا 😂😂😂😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706