2737
2734

خانما سلام. فردا واکسن دو ماهگی دخترم هست

باید قبلش استامینوفن بدم؟؟؟

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ساعت ۸ میبرمش بهداشت از کی شروع کنم چند قطره؟

فک کنم یه ربع قبل رفتن...زنگ بزن بهداشت بپرس

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2738
الی جان سلام  خوبی دوستم؟  قدمِ کوچولوت مبارک باشه 😍 از مادر عزیزت چه خبر؟  در پ ...

سلام عزیزم. چقدر خوشحال شدم دیدمت‌ . ممنونم که به یادم بودی. خدا رو شکر دخترم که خوبه خدا رو شکر. مادرم هم هوش اومدن ولی متاسفانه تمام بافت ریه از بین رفته بدون دستگاه نمیتونن نفس بکشن‌ بستری ان همینجوری.امکان ترخیص ندارن. هرچتد تمام بدنشون سرطان گرفته دکتر کلا دیگه مرخصشون نمیکنه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
سلام عزیزم. چقدر خوشحال شدم دیدمت‌ . ممنونم که به یادم بودی. خدا رو شکر دخترم که خوبه خدا رو شکر. ما ...

سلام عزیزم 

خداروشکر که گلدخترت با اومدنش، به زندگیت رنگِ شادی زده و با خودش امید و شوقِ زندگی رو به همراه آورده. 

و برای مادرِ عزیزت هم سلامتی و رهایی از درد و رنجِ بیماری و بیمارستان رو آرزو می کنم 🙏🙏🙏

سلام عزیزم. چقدر خوشحال شدم دیدمت‌ . ممنونم که به یادم بودی. خدا رو شکر دخترم که خوبه خدا رو شکر. ما ...

اخی بمیرم برای مادرت ....چقد داره درد داره تحمل میکنه ..لعععنت ب سرطان ک جون بابامو گرفت و منو برای همیشه داغ دار کرد .......