2733
2734
عنوان

جلوگیری از موخوره

1449 بازدید | 36 پست

سلام برای جلوگیری از موخوره چیکار میکنین؟من خودم روغن نارگیل میزنم بعدحموم .کوتاه کردم سه ماه پیش موهامو بازم مجبورم برم یذره دیه کوتاه کنم😭😭😭

میشه چندتا صلوات مهمونم کنین

والا میگن ماهی ی بار کوتاه کنین ولی من میزارم یکی دو سال میگزره اصنم کوتاه نمیکنم انقد موخوره میگیره ک مجبورم برم پسرونه بزنم 😂همیشه هم بعدش میگم از الان ب بعد دگ کوتاه میکنم بازم نمیکنم😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

هر ماه نوک گیری کن...قبل حموم رفتم یه عالمه وازلین بمال به پایین موهات...بعد یه ساعت برو حمام...من موهام تا زیر باسنمه...موخوره گرفت...نوک گیری می کنم

قول میدم تو سال جدید کمتر عصبی بشم😫 قول میدم بیشتر درس بخونم...قول میدم قبل حرف زدن فکر کنم...قول میدم با کسی بحث نکنم...قوووول میدم😚😊😃😉❤💙🌷۲۹ اسفند ۹۸

درمانش فقط کوتاه کردن و نوک گیریه و استفاده از روغن زیتون. یا روغن بادام . تو حمام یه کوچولو روغن بزن نوک موهات بعد آب کش کن بیا بیرون

دلا خو کن به تنهایی که از تنها بلا خیزد
2738

من از وقتی خودمو شناختم موخوره داشتم. با کوتاه کردن وانواع شامپو ها و شانه چوبی و روغن نارگیل و زیره و.. ... درست نشد.. فکر کنم باید ی کمبود تغذیه ای علتش باشه. فکر کنم کمبود روی یا مس

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند
والا میگن ماهی ی بار کوتاه کنین ولی من میزارم یکی دو سال میگزره اصنم کوتاه نمیکنم انقد موخوره میگیره ...

😂😂خو کوتاه میشه جون میگیره یکم

میشه چندتا صلوات مهمونم کنین
2706