2733
2739
عنوان

خیانت +عکس

8530 بازدید | 282 پست

من الان 8ساله با یکی دوستم, ازش ی شماره هایی تو گوشیش دیدم دیدم دخترن, مثلا همکلاسی دانشگاش, مثلا همکارش, ولی انقده گریه کردم و زجه زدم هزارتا قول داد که درست میشم ,اصلا زیر بار کاراش که نمیره, ولی وقتی میبینه من اینجوری میکنم نه به دل نه به جون قول میده دیگه موردی نباشه, بکارتمو از دست دادم, به زور نبود, قصدمون ازدواح بود. بعضی وقتا رفتایی ازش میدیدم که حس میکردم دوسم نداره منو بخاطره اینکار میخواد, ولی وقتی بهش میگفتم میگفت نه من تورو زن خودم میدونم, وگرنه بهت دست نمیذاشتم, تو حرفاش دوباری بهم گفت بریم پرده را بدوزیم, وقتی میگفتم براچی میگفت حس میکنم تو نمیخوای منو و این قضیه اسیرت کرده, ولی من میخواستمش, دروغ زیاد ازش شنیدم میزد حاشا, ولی گذشتم, خواستگارای خوب داشتم بخاطرش رد کردم, تا اینکه اصلا خیالش نبود, من اصرار کردم که بگو خانوادت زنگ بزنن, با اصرار من زنگ زدن, خانوادم کلا مخالفن باهاش, ی خواستگار خیلی پولدار داشتم که همه گفتن اون خیلی خوبه, ولی من اینو ترجیح دادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درود؛

چرا وقتی رابطهٔ هدفمند جدی نشده، اجازه میدین وارد حریم خصوصیتون بشن!! 

شما ارزشمندتر از این هستید که قبل از قطعیت رابطه بهتون دست بزنن ...

کاش بیشتر بخودتون احترام میذاشتین، بیشتر برای خودتون ارزش قائل میشدین ...

پیشنهاد میکنم حتما مشاوره برید 

مانا باشید🍃🌸

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      

اسی#   

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍
2738

خداوند، نشانه هایی میذاره سر راهمون تا انقد اصرار به برآورده شدن حاجتمون نداشته باشیم...عزیزم طرفت یه بی مسئولیت نامرده ..خدا داره تلنگر میزنه بهت که رهاش کنی ...آینده هزار بار پشیمون خواهی شد اگر ب وصلت برسه...

2706