2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بنظرم ازدواجم بعد پنج سال هنوز برام عجیب و غیر منتظره بود 

چون هم خواستگار کم داشتم نسبت به اطرافیانم، هم از نظر تحصیلات و زیبایی هم چندان بالا نبودم 

اما واقعا لطف خدا شاملم شد و از جایی که فکرش هم نمی‌کردم جور شد و یک مرد خوب نصیبم شد 

هیچ نذر و دعایی هم نداشتم 

من با خود خدا مستقیم معامله کردم 

بخاطر خدا قید روابط و دوستی های معمول رو زدم ولی بخدا گفتم بخاطر خودت قید این چیزا رو میزنم اما توم هوامو داشته باش و یک بخت خوب نصیبم کن و همینجور هم شد 

خدا رو شاکرم بابتش

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
ختم یاسین...نمازامام جواد(ع)...ذکریونسیه..نمازشب...روضه ماهانه بخون برای حضرت زهرا(ع)..توسل به علی اصغر(ع)...نذر آقانخودکی که توی حرم امام رضا دفن شده...نذرهفت تا چهارشنبه زیارت ضامن اهو..دعای سریع الاجابه...چله دعای عهد واسه امام زمان...ختم سوره مومنون

درضمن ختمی داشتی ماگروه ختم قران داریم درخدمتیم

الهی و ربی من لی غیرک
2738
این یک هفته که از ختم بسم ا... مونده هم بگذره و به حاجتم نرسم کلا از همه چیز ناامید میشم و دیگه هرگز ...

دعاغرای روحه..باطن و کالبدتو اروم میکنه دعانکنی انگارغدانخوردی...حسی برای زندگی نمیمونه...کسیکه دعانکنه که مسلمون نیس بنطرم شرط بندگی محتاج خدابودنه

الهی و ربی من لی غیرک

من یه مقدار سخت بود ولی می ارزید،واقعا مشکلی که فک نمیکردم حل بشه،طوری که خودمم باورم نمیشد حل شد،شبی هزارتا صلوات برای ۱۴ معصوم،به ترتیب از حضرت محمد (ص)تا امام زمان (ع)به مدت ۱۴ شب،زمان فرستادنشم،از اذان مغرب تا اذان صبح.اینم بگم ۲سال زمان برد تا به حاجت محالم رسیدم.

2706