2733
2739
عنوان

خانه تکونی برای مادر شوهر

571 بازدید | 50 پست

بچه ها من عقدم دیشب شوهرم‌اومد دنبالم اومدیم خونشون مادرش حدود ۶۵ سال و بیوه پا دردم داره تنهایی مجبوره کاراشا کنه هنو دختراش نیومدن شوهرم صبی مجبور شد بره کار ب من گفت میشه کمک مامانم کنی ی کم من چیزی نگفتم اینم بگم رابطمون با مادرش خیلی سرد ی سلام خدافظ از اول هم با من همین طور بود فقط منم اهمیت ندادم شوهرم ب این موضوع هم ب من اعتراض میکنه هم ب مادرش خودم چند باری دیدم ک ب مادرشم تذکر داده ولی یواشکی داشت بش تذکر میداد ب منم دور از چشم مادرش ولی خب نمیدونم چرا باهم سرد البته برام اهمیت نداره اصن حرفی نداریم شاید باهم و عادت کردیم .. این شرایطمون ب نظرتون بهش بگم اگر کاری داری بگو انجام بدیم ،؟

قد ۱۶۰  وزن اولیه ۶۴  وزن فعلی ۶۰  وزن هدف ۵۰ تاپیک سیتارا جونیم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نه نگو چیزی فقط شوهرت اومد الکی به ذره کارهای بیخود جلوش انجام بده مثلا الکی ۴ تا چیز رو دستمال بکش

شوهرم شب میاد کاری براش پیش اومد مجبور شد بره

میخوای چون شوهرت گفته یه تعارف بزن ولی خودتو نکش براش مثلا گفت یه کار کن اون کار اروم اروم انجام بده توهم کار کرده باشی پیش شوهرت عزیز بشی که به خانومش به حرفش ارزش قائل شده هم زبون مادرشوهرت کوتاه بمونه وهم ز یادم خسته نشده باشی 

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
نه نگو چیزی فقط شوهرت اومد الکی به ذره کارهای بیخود جلوش انجام بده مثلا الکی ۴ تا چیز رو دستمال بکش

هه افرین از راهنمایت بجای راه چاه بهش نشون میدی خب برده کمک کنه برا دکوری که نبرده بشین تا شوهرش بیاد جلوش ی دستمالی بکشه واقعا من فاز شماهارا نمیفهمم

به نظر من نمیخواد صمیمی بشی شوهر منم میزد تو سر خودش که باهم خوب باشید نتیجش پرروبازی خانوادش شد

فکر نکنم بشیم ۲ سال و ۶ ماه عقدیم همش همینیم صب تا شبم تنها باشیم تا بقیه عروسا یا بچه هاش نیان ما صحبتی تو این خونه نمیکنیم 

2706