2733
2739
عنوان

مجردای بالای سی مثل من بیایین بگین چند سالتونه ؟ ایا

| مشاهده متن کامل بحث + 49465 بازدید | 1545 پست
نمیدونم چقدر درسته، اما تجربه ای که از دوستان و اشناهای مجرد دور و اطرافم دیدم اینه اکثرا دخترایی که ...

چرا میدن ولی یکی مثل خودشون رو میخوان منتها پسرای پول دوست میرن سراغشون 😂که میخوان پول بچاپن و در کنارش هزارتا غلط کنن😐

وقتی نمیخوای ینی حسی نداری بهش ، حس نباشع نمیتوتی همبستر شی و مادر شی 😶این ینی فاجعه. در حق اوون مر ...

اره دقیقا منظورم همون مگر اینکه ایه ک گفتی .

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از رفت امد فامیلهایی که معلوم نیست چی از اب در بیان همسر داری و روابط صحیحش مشکلات منزل  . دخل ...

ببخشیدا 

این دوره زمونه بی مسئولیت بودن و توانایی زیر باز مسئولیت رفتن رو نداشتن هم شیک شده 

البته فقط با شما نیستما آقای شیک 

با اون خانمهایی که اومدن هی میگن ایش ایش فامیلامون دو برابر میشه باید سازگار بشیم 

یکی نیست بگه خوب عزیزم اصل ازدواج همین قدرت سازگار شدنه و از این طریقهرکه انسان رشد میکنه

یه هدف مهمتری پشتشه، نه فقط زاد و ولد و سازگار شدن الکی

قدیما خییییلی زشت بود آدم بیاد بگه من جتی توانایی و لیاقت تعهد دادن برا ازدواج رو هم ندارم

اسرائیل باید از صفحه ی روزگار محو شود
شماها تا اين سن ازدواج نكرديد كي ميخايد بچه دار شيد😳

تو نگران نباش 😶چون هدف تنها زاییدن نیست، مادر خپب شدن مهمه‌، این همه بچه طلاق ، مادراشون همین فکر شمارو داشتم 😐😐😐 

2731
ممنون قوت قلبی هستید پس اگه نبودم پی شو از نی نی یارها میگیرید که شیکمون نیست؟😅

البته ببخشیدا ناراحت نشید 

کاملا کلی گفتم خدایی

بیشتر هم ازون حرف که میگن فامیلا دو برابر میشه ناراحت شدم 

یعنی آدم هیچ سختی به خودش نده 

خوب اسم ما آدمیزاده و اومدیم سختی بکشیم که رشد کنیم 

یه وقت فامیلاشون دو برابر نشه 

من خودم آدم سخت گیری هستم در ازدواج ولی این دلایل رو نپسندیدم

2738

[QUOTE=126188627]بستگی به خودت داره اگه الان کار خوبی داری اگه خونه داری اگه شغل پردرامدی داری  ازدواج نکن&nbs ...[/QUOTE تو هشتاد سالگی پول و خونه به پیر زن آرامش میده؟؟ عزیزم نظریات روانشناسان رو بخون 

میگن در سنین پیری زن ازینکه بچه ها و نوه هاش رو دور و برش ببینه حس خوشبختی داره 

پول و خونه فقط از ضروریات زندگیه نه مایه ی آرامش روحی

البته اگه نباشه خوب آرامش سلب میشه اما باعث آرامش هم نمیشه مخصوصا برا یه پیرزن لب گور

چرا اسمت لولع بخاری گذاشتی ؟ 😂

قشنگه 😁😁😁

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
ببخشیدا  این دوره زمونه بی مسئولیت بودن و توانایی زیر باز مسئولیت رفتن رو نداشتن هم شیک شده&nb ...

اگه سازگار شدن رو خیلی دوس دارین برین تو خونه مادرشوهر تو یه اتاق سه متری با چهارتا بچه زندگی کنید درجه گرما رو هم ببرین رو صد حسابی سازگار و پخته بشین و زجر بکشین، ما اومدیم زندگی کنیم نه که زجر بکشیم گلم

آنچه بر خود نمیپسندی بر دیگری مپسند .
اگه سازگار شدن رو خیلی دوس دارین برین تو خونه مادرشوهر تو یه اتاق سه متری با چهارتا بچه زندگی کنید د ...

هر عاقلی حرفم رو بخونه میفهمه مه منظورم سازگار شدن اونجوری نیست 

سازگاری برای ازدواج خیلی متفاوته 

و انسان رو رشد میده حالا هر مدل ازدواجی که البته آدم باید از قبل چشماشو باز کته برای انتخاب درست اما بعدش چشمشو ببنده 

آیه ی قرآن داریم که یقینا ما انسان را در رنج آفریدیم 

خدا دنیا رو برا خوشی نیافریده برا رشد آفریده 

مجردی هم آنقدر بدبختی و سرزنش و تنهایی داره که از یه جایی به بعد آدم آرزو میکنه کاش سختی‌های ازدواج رو به جون میخریدم

2706