2737
2734
عنوان

مجردای بالای سی مثل من بیایین بگین چند سالتونه ؟ ایا

| مشاهده متن کامل بحث + 49466 بازدید | 1545 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ااخه مگهههه ميشه ادم دلش ازينا نخاد؟؟؟😍😍😍

وایی خداااااا😍😍😍😍😍😍

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2731
نمردیمو دیدیم تو سایت یکی از دیر ازدواج کردن ننالید🤗🤗

اخه من میدونم و تو اطرافیان میبینم که ازدواج چیز خاصی نیست یه شام میدی و عوضش پای یه قرارداد حداقل پنجاه ساله رو باید امضا کنی که واقعا تصمیم گیری مخصوصا با قوانین ایران براش سخته

آنچه بر خود نمیپسندی بر دیگری مپسند .
خداییش خیلی جذبم نمیکنن. خب مسئولیتش. بعدش بزرگ شدن. حالا بعدش بزرگ شد تو پیری کنارت باشه نباشه. این ...

واي به چه چيزايي فكر ميكني😳

مگه الان خودمون چجوري بزرگ شديم؟

الان مگه كنار مادر پدرامون نيسيم؟

ترس افتاده تو وجودت

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید از روابطش بدت میاد ینی چی؟ 

از رفت امد فامیلهایی که معلوم نیست چی از اب در بیان همسر داری و روابط صحیحش مشکلات منزل  . دخل . خرج . اقدام . وزن حمل . بیمارستان بچه . بزرگ کردن نوزاد . بچه داری ....

بازم بگم یا قانع شدید؟🤔

2740
شیطونیاشونم هست ادمو دیووونه میکنه زندگی نمیزاره برا ادم  یکروز بچه اجیم میاد خونم انگار بمب م ...

نه گنا داره. من عاشق بچه هام نمیدونم چرا بااینکه اطرافم هیچکس این طوری نیس

ما بی غمان مست دل از دست داده ایم...
حوصله ی چی عزیزم؟میشه دقیق بگی

از مراسم اولش گرفته تا دوبرابر شدن فامیلا که باید باهاشون سازش کنی و بعد بچه و نگهداری و مسولیتاش و بقیه چیزا

آنچه بر خود نمیپسندی بر دیگری مپسند .
از رفت امد فامیلهایی که معلوم نیست چی از اب در بیان همسر داری و روابط صحیحش مشکلات منزل  . دخل ...

همه چی یادگرفته از نی نی سایت😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 خدااااااااا😂😂😂😂😂😂😂😂 

شیطونیاشونم هست ادمو دیووونه میکنه زندگی نمیزاره برا ادم  یکروز بچه اجیم میاد خونم انگار بمب م ...

اون بچه خواهرته

با بچه اي كه از وجوده خودته از گوشت خودته هيچ وقت نميتوني همچين كاري كني

اره منم شده چندبار از دست بچه هاي خالم كه كوچيكن كُفري بشم اما هميشه تو ذهنم ميگم عمرن با بچه خودم اين مدلي باشم

بعدم بچه نفهم نيست اگه درست تربيت بشه ميفهمه

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706