2737
2739
عنوان

بچه ها خییلی خوشحالم.بابرنامه ریزی شوهرم صاحب همه جیز شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2089 بازدید | 137 پست
اينطوري فكر نكن عزيزم فقط شروع كن با هر تواني كه داري مطمئن باش اونم كه چند سال پيش شروع كرده به ا ...

مشکل اینه تا میخایم شروع کنیم میبینیم پولمون نمیرسه😂باز جمع میکنیم جمع میکنیم دوباره میبینیم گرونتر شد😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خيلي خوبه من حالا حس مي كنم همسرم برعكسه همسر شماست اصلا حاضر نيست وام بگيره. از خرجا هم نميزنه م ...

اره موافقم.ولی من دیدم تاسه سال اینده نمیتونم خونمو عوص کنم.

تصمیم گرفتم وسایلم رو عوص کنم تا سه سال اینده قسط وسایلم تموم میشه.وهمون موقع همه ی قسطای دیگمون صفر شده.یه وام گتده ورداریم وان شاالله خونرو عوض کنیم

خداراشکر.من ولی یه مقدار دست بسته تر عمل میکنم.ولی مثلا مانتوی عیدم رو گرون ورداشتم.ولی بوده سالی که ...

منم هميشه فكر مي كنم يه بار مانتو نخري مهم نيست اما آخرش خونه نداشته باشي خيلي بده

هر چند بعضيا به اين اعتقاد ندارن

مثلا تصور كن بچه ي من هر روز رستوران غذا بخوره بهترين و گرونترين لباس رو تنش كنه اما وقتي ٢٠ سالش شد پدرش مستاجر باشه

من برام سخته

2728
اره موافقم.ولی من دیدم تاسه سال اینده نمیتونم خونمو عوص کنم. تصمیم گرفتم وسایلم رو عوص کنم تا سه سا ...

ان شا اله

بله منم پارسال همين فكر رو كردم

ديدم تا ٥-٦ سال ديگه فعلا خونه عوض نمي كنيم. بنابراين يه سري وسايل كه قديمي شده بود عوض كرديم

منکه خیلی اعصابم خورده باکلی بدهی ۱خونه تونستم بخرم توبدترجای ممکن درحالی که قبل گرونی بااین پول میتونستم ۱جای متوسط خونه بخرم دوستم اندازه ماپول داده ۱جای خوب بامتراژبالاخونه خریده۲سال پیش اونوقت من چی؟درحالی که من ببشترازاون سختی گ

کشیدم وقناعت کردم وحقوقمونم بیشتره

2740

شوهر من چیزی که آخر بفکرش میافته قسطه تازه اونم وقتی بهش زنگ میزنن که از ضامنش میگیرن بعدشم من یا باید طلامو بفروشم یا حسابامو خالی کنم یا بره از بقیه قرض کنه یا هم نده که از ضامن بگیرن خوراکی که کم و بیش پوشاک صفر و... تازه با همین وضعیت خودمو کشتم و زمین و به آسمون رسوندم تا خونه خریدم... سر کار هم نمیره دلش نمیخاد کسی بالا سرش باشه... کلا مث خونه خرید نمون دنبال چیز مفته. هیچی هم نمیگه چکار میکنه فقط میگه پولدار میشیم بزودی دوساله داره شعار میده تو توهمه که ماشین 200 تومنی می‌خره... خستم کرده. 

منکه خیلی اعصابم خورده باکلی بدهی ۱خونه تونستم بخرم توبدترجای ممکن درحالی که قبل گرونی بااین پول میت ...

ديگه شانس بوده خوب موقعي خريدن

ما هم اينجوري شديم. گرون شد نتونستيم بخريم

ممنون دوستای خوبم. حقوق کارمندا وکارگرا یکیه گلم.شوهرخواهرم کارگره مثل شوهر من حقوق میگیره

عزیزم اولا سختی کار کارگر و با کارمند مقایسه نکن پس پولی که میگیرن حتی اگر مثل هم باشه ارزشی نداره

دوما همه کارگر ها رسمی نیستن که حقوقشون کافی باشه یه درصد خیلیییی کمشون رسمی هستن و حقوق کافی میگیرن بقیه تو بازار آزاد کار میکنن یه روز سر کارن سه روز بیکار

سوما تو این شرایط الآن که نیگن همه جا را قرنطینه کنین صد درصد یه کارگر بیکار میشه و بیپول ولی یه کارمند حقوقش را میگیره 

موفق باشید ولی هیچ وقت زندگی و حقوقت با کارگرها مقایسه نکن 

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
میشه بگیدحقوق شوهرتون چقده؟خونه روچه سالی گرفتید؟

شوهرم الان 3500 میگیره.خونرو سال 93 گرفتیم.البته اولین خونمون سال 90 بود .که یادمه هیچ پنحره ای به بیرون نداشت.میامدم پایین میدیدم برف میاد برمیگشتم بالا چتر برمیداشتم.

خلاصه بگم ماها که کسی نیست کمکمون کنه تا سختی نکشیم هیچی نمیشیم.من ده ساله از خییلی چیزام گذشتم .نمیگم الان جام خییلی توبه نه.ولی ازخیلیا بالاتره که حقوقشون از شوهرم بالاتره.

اینم بگم شوهرم خییلی اهل مسافرته.هرسال حداقل مشهد باهواپیما میریم.شمال واینام میریم.ولی مثلا شاید جهارماه پول جمع کنیم بتونیم بریم شمال 

منم هميشه فكر مي كنم يه بار مانتو نخري مهم نيست اما آخرش خونه نداشته باشي خيلي بده هر چند بعضيا به ...

دقیقامنم عقیدام اینه البته برابچم کم نمیزارم ۲سالشه فعلا ولی خودم ازخیلی خواسته هام میگذرم

شوهر من چیزی که آخر بفکرش میافته قسطه تازه اونم وقتی بهش زنگ میزنن که از ضامنش میگیرن بعدشم من یا با ...

متاسفانه اون مشكل شوهرتونه

بعضي مردا خيلي روياي يه شبه پولدار شدن دارن

اگه كار نكنه خيلي بده

ولي من ميشناسم آدمي كه سخت كار مي كنه اما واقعا هنوزم محتاجه. درامدم داره ها

2706