2733
2739
عنوان

بچه ها خییلی خوشحالم.بابرنامه ریزی شوهرم صاحب همه جیز شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2089 بازدید | 137 پست
خواستم بگم با برنامه ریزی میشه صاحب همه چیز شد.هستن توفامیل که حقوقشون ازشوهرم بالاتره ولی خییلی ازل ...

خيلي با حرفت موافقم

البته با درامد بخور نمير نميشه

اما خب خيليا هستن درامدشون بدم نيست اما در ميانسالي ميمونن

با این شرایط اصلا میشه برنامه ریخت مگه عزیزم قیمتا هیچ ثباتی ندارن یه سال ونیمه عقدم هیچ وسیله قابل توجهی نتونستیم بخرم خونه  خاست بخریم ک قیمتش دو برابر شد ماشین اشغال پراید شده ۷۰ تومن😑کمترین خاسته هامون شده ارزو نمیخام انرژی منفی بدم اما شما تواین شرایط زندگیتونو شروع نکردن ک بدونین ماها تازه میخایم زندگی دونفره رو شروع کنیم چقد تو فشاریم وگاهی واقعا ناامید میشیم😔خداروشکر ک شما تونستی به امکانات دلخواهت برسی🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم از شوهرم ممنونم چون تونست خودشو تو این وانفسا بالا بکشه و بدون کمک احدالناسی خونه سه خواب یه جای تقریبا خوب و دو تا ماشین خارجی بخره و وسایلمم همه عوض کردم و از لحاظ خورد و خوراک و تفریح و سفر تو عالی ترین سطح خرج میکنه. واسه لباس هم بی نهایت دست و دلبازه. طوری که وقتی بین دو تا لباس گرون میمونم خیلی راحت میگه هر دوش رو بخر

2728
با این شرایط اصلا میشه برنامه ریخت مگه عزیزم قیمتا هیچ ثباتی ندارن یه سال ونیمه عقدم هیچ وسیله قابل ...

اينطوري فكر نكن عزيزم

فقط شروع كن با هر تواني كه داري

مطمئن باش اونم كه چند سال پيش شروع كرده به اندازه ي همون زمان بهش فشار اومده

خب چجوری مگه حقوق شوهرت چقدره بیشتر توضیح بده که جوری خرج میکنی و پس انداز 

خب اولش همیشه قسطامونو میدیم.بعدش خریدای خونهوشت ومرغ وخرید فروشگاهیی.همه چیز ماهانه میخریم چون ماهانه حقوق میگیریم.واسه هر هفته هم خرحی جدا میزاریم.اسمش خرج هفتگیه.

اوایل فقط به قسطا وخوراک میرسید.

الان شکر خدا بهترشده.وام گرفتم مبلارو عوض کنم.البته بعداز ده سال.خخخخ

شوهرم تا مطمین نشه قسطو بده پول اضافی هم میمونه وام نمیگیره.البته تازه اینجور شده.میگه دیگه خسته شدم راحت زندگی کنیم.

خییلی خوشحالم که گاز خریدم.پنج ساله ارزوشو داشتم

2738
خب اولش همیشه قسطامونو میدیم.بعدش خریدای خونهوشت ومرغ وخرید فروشگاهیی.همه چیز ماهانه میخریم چون ماها ...

خيلي خوبه

من حالا حس مي كنم همسرم برعكسه همسر شماست

اصلا حاضر نيست وام بگيره. از خرجا هم نميزنه

من خودم فكر مي كنم خونه هميشه از همه چيز واجب تره

مثلا من اگر قراره خونه ام رو عوض كنم اين واجب تره تا اينكه قابلمه عوض كنم

تو زندگی های اینطوری که زن از خودش میگذره .قناعت میکنه میگن این زنِ زندگیه.آفرین به تو .چون هر چقدر هم مرد اهل پس انداز باشه ، کافیه زنش از اون طرف ولخرج باشه، تو زندگی به مشکل میخورن.

برای لباس خریدن و به خود رسیدن ، همیشه وقت هست.اما برای خونه دار شدن یه کارمند خیلی وقتها اگر دیر شد دیگه نمیشه.یه دفعه طرف نگاه میکنه می بینه بچه هاش بزرگ شدن ، اول  خرجشونه اما هنوز مستاجره

بهت تبریک میگم و براتون بهترینها رو آرزو میکنم⚘

🌈به نام خدای رنگین کمان 🌈
منم از شوهرم ممنونم چون تونست خودشو تو این وانفسا بالا بکشه و بدون کمک احدالناسی خونه سه خواب یه جای ...

خداراشکر.من ولی یه مقدار دست بسته تر عمل میکنم.ولی مثلا مانتوی عیدم رو گرون ورداشتم.ولی بوده سالی که مانتوی عید نخریدم